Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Fibabanka Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Fibabanka Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Fibabanka Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Fibabanka Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Fibabanka Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Fibabanka’da nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Fibabanka staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Fibabanka’da Staj

Özgüveni yüksek, kaliteyi yaşam tarzı olarak benimsemiş, mesleki ve kişisel gelişime önem veren, kabiliyetli adayların çalıştığı bu dinamik ve kuvvetli yapıda staj yapmak ve sektör ile alakalı bilgi sahibi olmak isteyen adayların Fibabanka internet sitesinde bulunan insan kaynakları birimine girerek staj başvuru formu doldurmaları ve öğrenci belgelerini eklemeleri gerekmektedir.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Üniversitelerden yeni mezun olacak 60 genç, kariyerlerine Fibabanka adı altında açılan eğitim programı ile adım atacak. İki ay sürecek konaklamalı eğitim programına katılacak genç bankacı adayları, sertifikalarını aldıktan sonra Fibabanka’da çeşitli pozisyonlarda vazifeye ekranlara gelecek.

Bankacı adaylar MT (Management Trainee ), ST (Sales Trainee) ve OPST (Operations Trainee) olarak, yaz dönemini kapsayan iki aylık mesleki eğitim sürecine girecek. Hem sınıf ortamında hem de iş başında güncel bankacılık, temel yönetim eğitimleri ve davranışsal eğitimleri kapsayan programlara girecek gençler, bunun yanı sıra Fibabanka’nın Özyeğin Üniversitesi işbirliği ile ortak gerçekleştirdiği “Fibabanka Bankacılığın ÖzÜ Sertifika” programına da katılabilecek.

Fibabanka Genel Müdürü Bekir Dildar, işe alım politikalarının başında, yeni mezunları bünyelerine katmak olduğunu dile getiriyor.

Fibabanka Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Fibabanka’nın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu