Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Denizbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Denizbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Denizbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Denizbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Denizbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Denizbank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Denizbank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Denizbank’ta Staj

Deniz’in İncileri staj programıyla üniversite ve meslek yüksekokulu öğrencilerine öğrenciyken Denizbank’ı ve bankacılık sektörünü daha yakında zamandan tanımaları için fırsat sağlayan Denizbank, Ticaret Meslek Lisesi staj programıyla da liseli stajyerlerine akademik yıl boyunca haftanın 3 günü genel müdürlük binasında farklı değişik birimlerde yahut şubelerinde eğitim vermekte ve sektör ile ilgili bilgi sahibi olmanızıtedir.

Bankacılık alanında Stajyerler için geliştirilen bu simülasyon ile adaylara DenizBank’ı keşfedelim, Temel bankacılık ürünleri ve genel ekonomi, Müşteri ilişkileri yönetimi ve iletişim, İş yaşamında profesyonellik, Digital Kuşak bankacılığı, Kategorilerinde sorular sorulmaktadır. Stajyerlerimiz tüm stajyerler içinde sıralamasını görebilmektedir.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Denizbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Denizbank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu