Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Anadolubank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Anadolubank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Anadolubank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Anadolubank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Anadolubank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Anadolubank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Anadolubank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Anadolubank’ta Staj

Anadolubank’ı diğer banka kuruluşlarıdan ayıran en önemli değerlerden bir diğeride kariyer anlayışıdır. Bu bakımdan daha kariyerinin ilk adımında olan stajyer öğrencilerin eğitim hayatına ve sektörde deneyim kazanmasına önem veren Anadolubank, Ticaret meslek liselerinde son sınıf olan öğrencilere ve üniversitelerin alakalı bölümlerinde eğitim gören 3. ve 4. sınıf öğrencilerine şubelerinde ve genel müdürlük birimlerinde staj imkânı sağlamaktadır.

Lise Stajları

Ticaret Meslek Lisesi son sınıf öğrencileri için Genel Müdürlük’te ve Şubelerimizde öğretim yılı boyunca zorunlu staj yapma olanağı bulunmaktadır. Ticaret Meslek Lisesi stajı için başvurular her sene Haziran-Eylül ayları içinde değerlendirilir. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

Yüksekokul–Ön Lisans Stajları

Bankacılık ve Finans ile alakalı Meslek Yüksekokullarının öğrencilerine zorunlu staj programları içerisinde, Genel Müdürlük birimlerimiz yahut Şubelerimizde yaz stajı olanağı sunulmaktadır. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

Üniversite Stajları

Stajyer kabullerinde öncelik staj yapma zorunluluğu olan öğrencilere verilir. Staj programı Temmuz – Eylül aylarında düzenlenmektedir. Stajınızı tam zamanlı, minimum 1 ay, maksimum 3 ay alakalı birimde uygulayabilirsiniz. Staj başvuruları İş İlanları bölümünden yapılabilir.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Anadolubank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Anadolubank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu