Bilgi Arşivi

Güncel 2022 Akbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

Güncel Akbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları, iş başvuruları kategorimizde Güncel Akbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Güncel Akbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Güncel Akbank Staj Başvurusu ve Başvuru Şartları

isilanlari365 olarak siz değerli okurlarımız için Akbank’ta nasıl staj yapacağınızı anlatan bir yazı bir araya getirdik. Akbank staj başvurusu ve staj ilanlarını takip etmek için yazımızın devamından bilgi alabilirsiniz.

Akbank’ta Staj

Akbank’ın işinde uzman kadrosuna dâhil olarak staj yapmak ve kariyerine ilk adımı atmak isteyen öğrencilerin ilk kez bankacılık sektörü ile alakalı bölümlerde eğitim görüyor olmasına dikkat eden Akbank insan kaynakları birimi, staj olanakları hususunda ilan sayfasından detaylı bilgi vermektedir.

Akbank’ın paylaşımı yaptığı staj şartlarını inceleyip bu şartlara uygun olan adayların kurumun internet sayfası üzerinden staj başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Aranan Bilhassar

  • T.C. vatandaşı olmak.
  • Üniversitelerin 4 yıllık Bankacılıkla alakalı bölümlerinde öğrenim gören 2, 3, ve 4. Sınıf öğrencileri programa başvuru yapabilirler
  • 18 yaşından büyük olmak ve en fazla 30 yaşında olmak.
  • Kamu haklarından yoksun bulunmamak.
  • Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.
  • Herhangi bir kurum veya kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.
  • Sağlık durumu, Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak.

Akbank Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank staj başvurusu yapmak için ilk kez bankanın stajyer alımı yaptığı dönemleri takip etmelisiniz. Ardından yayına giren ilanlara kariyer sitelerinden ulaşabileceğiniz gibi Akbank’ın web sitesinden de uygulayabilirsiniz.

Başvuru ve takip için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu