Bilgi Arşivi

Gümüşhane Belediyesi Personel ve Memur Alımı Güncel 2022

Gümüşhane Belediyesi Personel ve Memur Alımı Güncel, iş başvuruları kategorimizde Gümüşhane Belediyesi Personel ve Memur Alımı Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Gümüşhane Belediyesi Personel ve Memur Alımı Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Gümüşhane Belediyesi Personel ve Memur Alımı Güncel

Doğu Karadeniz’in en bilindik illerinden birisi olan Gümüşhane’de, her sene olduğu gibi 2021’de de belediye adı altında projeler gerçekleştiriliyor ve yaşanılabilir bir Gümüşhane için çalışmalar tüm hızıyla sürdürmekte. Hem altyapıda hem de kültürel alanda projeleri bulunan Gümüşhane Belediyesi personel ve memur alımları da yapmakta. Siz de Gümüşhane Belediyesi adı altında, projelerin herhangi birinde personel veya memur olarak çalışmak ister misiniz?

Bu makalemizde, belediyede çalışmak isteyenler için harika bir rehber bir araya getirdik. İş başvuruları nasıl yapılır? Gümüşhane Belediyesi iş ilanları nereden takip edilir? Gibi soruların cevabı ve daha fazlası için, resmi kaynaklardan derlediğimiz en doğru bilgilerle hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Gümüşhane Belediyesi Personel ve Memur AlımıGümüşhane Belediyesi Personel ve Memur Alımı

Gümüşhane Belediyesi’nde İhtiyaç Bulunan Kadrolar

Belediyede yıl içinde birden fazla kadroda personel ihtiyacı doğuyor ve iş ilanları açılıyor. Sizin için, bu kadrolardan birkaçını örnekleyelim.

  • Çevre Temizlik Hizmetleri kadrosunda bulunan Gümüşhane’nin daha temiz bir şehir olması maksadıyla personel alımları çok fazla yapılıyor.
  • İmar ve Şehircilik Müdürlüğü kadrosunda bulunan, projeler için anlaşmali memurlar istihdam ediliyor.
  • Gençlik Parkı Projesi kapsamı içinde, personel ve memur alımları sürdürmekte. Proje tamamlandıktan sonra, direkt hizmete açılması hedefleniyor.
  • Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü kadrosunda bulunan da, Gümüşhane’de ulaşım hizmetlerinin geliştirilmesi adına memur ve personel işe alımı yapılıyor.

Açık Pozisyonlar ve Sınavsız Alımlar

Gümüşhane Belediyesi personel ve memur alımları 2021 boyunca, sınavlı ve sınavsız olarak sürdürmekte. Sınavlı alımlarda, KPSS puanı talep ediliyor, sınavsız alımlar ise genelde kura ile yapılıyor. Bunlardan birkaçına göz atalım.

  • Temizlik Personelleri: Sınavsız alımlar yapılan açık pozisyonlardan bir tanesi, temizlik personelleri ve iş ilanları çok fazla açılıyor.
  • Büro Çalışanları: Belediye adı altında çalışacak, idari kadrolar için büro çalışanları aranıyor.
  • Mühendis: Sözleşmeli memur statüsünde, projelerin tamamlanması ve planlanması adına mühendis alımları da yapılıyor.
  • Güvenlik Görevlisi: Gençlik Parkı ve benzeri sosyal projelerde güvenlik görevlisi alımları yapılıyor.
  • Şoför: Ulaşım hizmetlerinin genişletilmesi ve geliştirilmesi adına, şoför alımları da Gümüşhane Belediyesi aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Gümüşhane Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belediyede bir memur veya personel olmak için yapmanız gereken öncelikli şey, İŞKUR sistemine kaydolmak. Çünkü, şimdilerde tüm iş ilanları İŞKUR sistemi üzerinden açılıyor. Kurumun resmi sitesi iskur.gov.tr üzerinden veya şehrinizde size en yakın şubeden, İŞKUR sistemine kaydolabiliyor, sonrasında ilanları görüntüleyebiliyorsunuz. Başvuru gerekliliklerini sağladığınız ilanlara hemen başvuru yapabilmeniz ise olabilecek.

Başvuru Tarih Aralıkları

Gümüşhane Belediyesi personel ve memur alımları yalnızca kadroların personel, memur ihtiyacı içerisinde açılıyor. Dolayısıyla, başvuru tarih aralığı sunmak olanaksız. İŞKUR sisteminde bulunan Gümüşhane Belediyesi işçi alım ilanlarını, haftada minimum bir defa takip etmenizi öneriyor ve yeni ilanlar geldiğinde aktif olduğu zaman zarfında başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Sınavsız alımların genelde TYP kura sistemi ile yapıldığını da ek olarak bildirelim.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu