Başvurular

Gümüşhane 3788 TL Maaşla Sınavsız Daimi Kamu Personeli Alımı 2022

Gümüşhane 3788 TL Maaşla Sınavsız Daimi Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Gümüşhane 3788 TL Maaşla Sınavsız Daimi Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Gümüşhane 3788 TL Maaşla Sınavsız Daimi Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Gümüşhane 3788 TL Maaşla Sınavsız Daimi Kamu Personeli Alımı

Gümüşhane Üniversitesi 7 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Üniversite 3788 TL maaşla sınavsız daimi işçi alımı hangi şartlarda yapacağı paylaşıldı. Lise mezunu adaylar bu alıma başvuru nasıl yapacak. Alınacaklar destek personeli (temizlik personeli alımı) olarak hizmet verecektir.

Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak. Temizlik görevinin devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri önüne geçeri bulunmamak. İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermek. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 2020 KPSSP94 puanı minimum 70 olmak. Son başvuru tarihi saygınlığıyla 35 yaşını doldurmamış olmak.

gumushane-universite-logo-tablo.jpg

İşe Alınacakların Görev Tanımı

Ortak alanları süpürmek ve paspas yapmak, pencere, masa, raf, aydınlatma armatürleri, kalorifer petekleri, pervaz ve benzeri yerleri nemli bezlen silmek.
Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve alakalı alana taşımak.

Tuvaletleri günlük olarak sabunlu ve dezenfektan bir malzeme ile yıkamak. Tuvaletleri sürekli olarak olarak temiz tutmak, kağıt havlu ve sıvı sabun eksildikçe tamamlamak kontrol formunu paraflamak. Lavaboları sıvı temseyirci malzeme ile temizlemek. Aynaları ve muslukları silmesi gerekiyor.

Her türlü malzeme, demirbaş, makine-teçhizat vb. eşya yahut yükleri taşımak.
Görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek ve peyzaj bakım işlerini yapmak.

Görevlendirildikleri birimlerde yiyecek-içecek servisi yapmak.

Görev bölgesindeki tespit edilen arıza ve hasarları alakalılere bildirmek.

Görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri aracılığıyla verilen diğer iş ve işlemleri yürütmek.

Tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kaidelerina uymak, kullanılan mal ve malzemelere azami özen göstermek, bunun yanı sıra temizlik malzemelerinin alakalı uygun yerlerde ve yettiği kadar kullanmak ve muhafazasını sağlaması istenmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını 25 Ekim 2021 ile 8 Kasım 2021 tarihi bitimine kadar yapması isteniyor. Gümüşhane Üniversitesi resmi internet sayfası ww.gumushane.edu.tr ‘den temin edilecek başvuru formu, başvuru dilekçesi ve istediğimiz diğer belgeleri, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yahut posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu