Müşteri Hizmetleri

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Eski adı Gülhane Askeri Tıp Akademisi olan hastane, 1891 senesinde II. Abdülhamid aracılığıyla İstanbul’da kurulmuştur. Lakin günümüzde Ankara Keçiören’de Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Randevu sistemi ile çalışan bu hastanede birden fazla farklı alanda poliklinik bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da bu hastaneden tedavi hizmeti almak isteyen veya herhangi bir nedenten dolayı iletişim kurmak bireyler hastanenin iletişim numaralarına ihtiyaç duymaktadırlar.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası ile bireyler hastane personelleriyle kolay bir biçimde iletişime geçerek tedavi görmek istedikleri poliklinik için randevu oluşturabilirler. Hastanenin çağrı merkezi numarası 0312 304 20 00 olup fax numaraları ise 0312 304 27 00 veya 0312 304 21 50’dir. Bu numaralar ile irtibata geçerek bilgi almak, bir hususta görüş ve şikayet bildirmek olabilecekdür.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, çağrı merkezi numarası ile aynıdır. Bu numara aracılığıyla bireyler hastane personelleriyle irtibata geçip çalışma saatleri, görev yapan doktorlar, randevu oluşturma veya randevu iptali gibi birden fazla diğer işlemi kolay bir biçimde yapabilirler. Ayrıca bu numaralara 7/24 ulaşmak olabilecekdür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Direkt Bağlanma

Hastane personelleriyle goğrudan iletişime geçmek isteyen birden fazla kişi, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi direkt bağlanma hizmetinin bulunup bulunmadığını merak etmektedir. Yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi ve fax numaraları ile bireyler herhangi bir biçimde Sağlık Bakanlığı ile irtibata geçip yönlendirme yapılmadan goğrudan hastane personelleri ile iletişim kurabilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Pek çok kişi gerek tedavi gördüğü doktordan ve hizmet veren diğer personellerden gerekse kötü hizmetten tatmin kalmayabilir. Bu noktada bireyler hastaneye şikayette bulunmak isteyebilirler. Buna bağlı olarak da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı bireylerin hastaneye ulaşmak istedikleri bir başka numara olmaktadır. Bu durumda bireyler ALO 184 hattını arayarak Sağlık Bakanlığı’na şikayetlerini iletebilmektedirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

(0 312) 304 20 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına (0 312) 304 20 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim
Adres : General Dr.Tevfik Sağlam Cd. No:1 Etlik / Ankara Posta Kodu: 06010
Fax : (0 312) 304 27 00    –    (0 312) 304 21 50
Telefon : (0 312) 304 20 00

Arama Kelimeleri: Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu