Müşteri Hizmetleri

Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Güle Güle Oturun Telefon ve Whatsapp İletişim Telefon Numarası

Güle Güle Oturun, Tv8’de yayına giren Selim Yuhay’ın sunduğu dekorasyon programıdır. 2012 senesinden 2015 yılına kadar Kanal D’de Evim Şahane programının yayından kaldırılmasından sonra 2016 senesinin Eylül ayından bu yana Güle Güle Oturun programı Tv8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Sabah kuşağının bi hayli beğeni alan programlarından birisi olan Güle Güle Oturun, hafta içi her gün 13.00 ile 15.00 saatleri içinde seyredenleriyle buluşmaktadır. Programda ihtiyaç sahiplerinin evleri yenileniyor, dekorasyon hususunda kararsız kalan aile ve bireylerin evlerinin bir kısmı yahut tümü yeniden dekore edilip birkaç gün içinde teslim ediliyor. Evim Şahane formatında olan programa ilgi bi hayli büyük.

Güle Güle Oturun programına katılımlar form aracılığıyla yapılmaktadır.

Yani Güle Güle Oturun programının bir telefon numarası ve Whatsapp telefon numarası şimdilik ne yazık ki bulunmamaktadır.

Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla katılım formuna ulaşabilir, istenen bilgileri doldurduktan sonra programa başvuru uygulayabilirsiniz.

Güle Güle Oturun Programı Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: güle güle oturun iletişim bilgileri, güle güle oturun telefon no, güle güle oturun irtibat tel, güle güle oturun canlı destek, güle güle oturun müşteri temsilcisi, güle güle oturun şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu