GTA 5 – KF51 Panther Tank Modu

GTA 5 – KF51 Panther Tank Modu

tarafından
6
GTA 5 –  KF51 Panther Tank Modu

GTA 5 – KF51 Panther Tank Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – KF51 Panther Tank Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 KF51 Panther Tank modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 KF51 Panther Tank Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V KF51 Panther Tank modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 KF51 Panther Tank modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Gelişmiş Muharebe Modu
  • Özelleştirilebilir özellikler

KF51 Panther Tank

KF51 Panther Tank

KF51 Panther Tank

KF51 Panther Tank

Mod Hakkında
Yapımcı: SkylineGTRFreak
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

 

Panter Tank Modu Kurulumu

1. “kf51” klasörünü [Gamefolder]updateX64dlcpacks klasörüne yerleştirin.
2. OpenIV ile [Oyun klasörü]updateupdate.rpfcommondatadlclist.xml dosyasını açın ve bunu Notepad++ ile düzenleyin. Aşağıdaki girişi ilave edin:
dlcpacks:kf51
3. Artık işiniz bitti, araç türünü oluşturmak için “ada göre doğma” işlevine sahip bir eğitmene gereksiniminiz olacak (örneğin Gelişmiş Yerli Eğitmen): “kf51”

GTA V KF51 Panther Tank Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 KF51 Panther Tank mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

KF51 Panther Tank Modunu İndir