GTA 5 – Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu

GTA 5 – Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu

tarafından
9
GTA 5 –  Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu

GTA 5 – Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V Invetero Coquette D10 Polis Arabası modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • – Ayar parçaları olarak çatıda CallSign sistemi
  • – Tüm ışıklar ekstradır
  • – Stok Coquette D10’dan ayarlama
  • – LED’ler
  • – Kir haritalama – Coquette D10’dan stok
  • – Görünüm haritalama – Coquette D10’dan stok
  • – Kırılabilir camlar
  • – Özel işleme

 

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Mod Hakkında
Yapımcı:seb5a
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

 

Polis Arabası Mod Kurulumu

FiveM
kaynak klasörünüze polcoq4 klasörünü koyun “start polcoq4” to server.cfg
SP
mods/update/x64/dlcpacks/*buraya* “polcoq4” yazın,
mods/update/update.rpf/common/data/dlc.list içine “dlcpacks:/polcoq4/” bu satırı ilave edin

GTA V Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modunu İndir