GTA 5 – Honda Civic Type-R FL5 2023 Araba Modu

GTA 5 – Honda Civic Type-R FL5 2023 Araba Modu

tarafından
8
GTA 5 – Honda Civic Type-R FL5 2023 Araba Modu

GTA 5 – Honda Civic Type-R FL5 2023 Araba Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – Honda Civic Type-R FL5 2023 Araba Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V Honda Civic Type-R FL5 2023 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Yüksek kaliteye sahip iç ve dış mekan grafikleri,
  • Gerçekçi ayna yansımaları,
  • Özel kullanım,
  • Eller direksiyonda animasyonu,
  • 4 kapı, kaput ve bagaj açılır,
  • Kadranlar çalışır,
  • Kırılabilir camlar.

Not: Bazı parçaları modifiye alanında tamamlamanı gerekmektedir.

Kurulum:

Adım #1: İlk olarak GTAVmodsupdateupdate.rpfcommondata alanına gidin.
Adım #2: Buradan dlclist.xml dosyasını çıkartın ve “dlcpacks:typer23” satırını ilave edin.
Adım #3: En son GTAVmodsupdatex64 dlcpacks ve typer23 adlı bir klasör oluşturun, dahil edilen dlc.rpf dosyasını ilave edin

Spawn: Typer23

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Mod Hakkında
Textures from Echo WORK: hongqi-9
Convert to GTA SA: Echo WORK
Convert from GTA SA to GTA V: hongqi-9
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Honda Civic Type-R FL5 2023 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde bulunan FS 22 kamyon modu içeriğine de inceleyebilirsiniz.
Honda Civic Type-R FL5 2023 Modunu İndir