GTA 5 – Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modu

GTA 5 – Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modu

tarafından
7
GTA 5 – Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modu

GTA 5 – Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım. Gerçekçi silah sesleri ile oyun deneyiminizi bir üst düzeyye taşıyabilirsiniz.

Grand Theft Auto 5 Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Kullanılan silahlara gerçekçi ses ekler

Gerçekçi silah sesleri

Gerçekçi silah sesleri

Mod Hakkında
Yapımcı: XENORT
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Silah Sesleri

GTA V Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Gerçekçi Silah Sesleri 4.1 Modunu İndir