GTA 5 – Ferrari 2015 Araba Modu

GTA 5 – Ferrari 2015 Araba Modu

tarafından
6
GTA 5 – Ferrari 2015 Araba Modu

GTA 5 – Ferrari 2015 Araba Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – Ferrari 2015 Araba Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Ferrari 2015 Araba modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız. Ferrari spor arabanız ile daha keyifli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.

GTA 5 Ferrari 2015 Araba Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V Ferrari 2015 Araba modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Ferrari 2015 Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • -Motor tamamen yeniden yapıldı, eksik parçalar eklendi.
  • -Yeni Alcantara
  • -İlk metalik fren diski gölgelendirici
  • -Koltuklar, Benny’nin iç renk seçeneğiyle boyanabilir
  • -Kaliperler ve iç dikişler ikincil renktir
  • Ve özelleştirilebilir bir çok iç ve dış yenilik…

Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Mod Hakkında
Yapımcı: VANS123
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Ferrari 2015 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Ferrari 2015 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Ferrari 2015 Araba Modunu İndir