GTA 5 – Doğan S Araba Modu (Ekip) 5 Kol Jant

GTA 5 – Doğan S Araba Modu (Ekip) 5 Kol Jant

tarafından
6
GTA 5 – Doğan S Araba Modu (Ekip) 5 Kol Jant

GTA 5 – Doğan S Araba Modu (Ekip) 5 Kol Jant, oyun bölümümüzde GTA 5 – Doğan S Araba Modu (Ekip) 5 Kol Jant modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Doğan S modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Doğan S Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V Doğan S modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Doğan S modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Deri koltuklar,
  • Gerçekçi grafikler,
  • 5 kol jant seçeneği.

Adım#1: Rockstar GamesGrand Theft Auto Vmodsupdatex64dlcpacks > İlk olarak buraya atınız.
Adım #2: Daha sonrasında OpenIV açınız. Grand Theft Auto Vmodsupdatecommondatadlclist edit diyerek alt satıra; “dlcpacks:specialtf” ilave edin.
Adım #3: Oyuna girin ve Simple Trainer açarak Addon Cars bölümünden spawn edin.

Doğan S

Doğan S

Doğan S

Doğan S

Doğan S

Doğan S

Mod Hakkında
Yapımcı: EmreNizam123
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Doğan S Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Doğan S mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde bulunan GTA 5 Honda Civic Type-R mod içeriğine inceleyebilirsiniz.
Doğan S Modunu İndir