GTA 5 – BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modu /FiveM

GTA 5 – BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modu /FiveM

tarafından
8
GTA 5 –  BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modu /FiveM

GTA 5 – BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modu /FiveM, oyun bölümümüzde GTA 5 – BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modu /FiveM modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Mod, GTA 5 içinde P60B40 motorunun sesini oluşturur ve istediğiniz arabaya takılabilir.

BMW M3 E46 GTR Motor Sesi

BMW M3 E46 GTR Motor Sesi

Mod Hakkında
Yapımcı: KCMIR0
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Eklenti

GTA V BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

BMW M3 E46 GTR Motor Sesi Araba Modunu İndir