GTA 5 – Audi S4 B6 Araba Modu

GTA 5 – Audi S4 B6 Araba Modu

tarafından
7
GTA 5 – Audi S4 B6 Araba Modu

GTA 5 – Audi S4 B6 Araba Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – Audi S4 B6 Araba Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Audi araba modları bildiğiniz gibi sevkinize uygun bir oyun deneyimi sunmak için geliştirilmiş çok iyi modlardır.Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Audi S4 B6 Araba modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Audi S4 B6 Araba Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V Audi S4 B6 Araba modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Audi S4 B6 Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • – Detaylı parçalar (motor bölme, bagaj vb…)
  • – LOD’ler
  • – 27 ayar parçası
  • – Vehfuncs desteği (ön cam silecek ve gösterge)
  • – Tüm arabada Vertex boya
  • – ve tüm oyun özellikleri

audi s4 araba modu

audi s4 araba modu

audi s4 araba modu

audi s4 araba modu

Mod Hakkında
Yapımcı:Wanted188
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Audi S4 B6 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Audi S4 B6 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Audi S4 B6 Araba Modunu İndir