GTA 5 – 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modu

GTA 5 – 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modu

tarafından
8
GTA 5 – 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modu

GTA 5 – 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba  modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • – 2019 Chevrolet Copo Camaro 50. yıldönümü özel
  • – HQ 3d model
  • – Çalışma lambaları (Gösterge/far/arka lamba/geri vites/fren lambası)
  • – Kırılabilir cam
  • – GTA 5 Plaka
  • – özelleştirilebilir özellikler.

2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

 

Mod Hakkında
Yapımcı: copo
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

Kurulum Klavuzu

Open IV’ü çalıştırın ve EDIT MODE’u etkinleştirin
Mods/x64/dlcpacks yoluna gidin ve copo klasörünü buraya bırakın
Ardından Mods/Update/Update.rpf/common/data yoluna gidin ve sağ tıklayın dlclist.xml üzerinde ve DÜZENLE’yi seçin.
İçine dlcpacks:copo yapıştırın.
Oyunda spawn adı: copo

GTA V 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modunu İndir