GTA 5 – 2006 Audi RS4 B7 Araba Modu

GTA 5 – 2006 Audi RS4 B7 Araba Modu

tarafından
6
GTA 5 – 2006 Audi RS4 B7 Araba Modu

GTA 5 – 2006 Audi RS4 B7 Araba Modu, oyun bölümümüzde GTA 5 – 2006 Audi RS4 B7 Araba Modu modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en bi hayli beğeni alan serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünya çapındaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil bir çok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan biri olma özelliğini taşır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 2006 Audi RS4 B7 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 2006 Audi RS4 B7 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün git gide artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak siz değerli okurlarımıza özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük bunun bunun yanındalıklardan biri olma özelliğini taşır. Bildiğiniz gibi bir çok değişik mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak incelediğimizde GTA V 2006 Audi RS4 B7 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende siz değerli okurlarımız için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 2006 Audi RS4 B7 modu içinde bulunan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bunun yanında sizlerde indirmiş olduğunuz modun detaylarını bi hayli hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

– Parçaların ayarlanması,

– Kadran ekranı çalışıyor, (yakıt garip çalışıyor)

– Direksiyon animasyonu mevcuttur,

– LOD’ları içerir (fakat tamamlanmamıştır)

– Kırılabilir cam

– Özel dokular

Sorunlar: Bu modda, boşluklar ve benzeri gibi birden fazla kusur var. Bunu kişisel bir proje olarak yaptım, yalnızca paylaşmak için yüklüyorum.

Düzenlemek ve yeniden yüklemek için çekinmeyin.

Mod Hakkında
Yapımcılar: DMN – Simraceway Rip, Unlimited Modding Textures Pack
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V 2006 Audi RS4 B7 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 2006 Audi RS4 B7 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bunun yanında sizlerde modu indirerek bi hayli hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod bölümünde bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bunun yanında oyun içinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Bir önceki içeriğimiz olan GTA 5 Audi Q8 mod içeriğine de göz atmayı unutmayın.
2006 Audi RS4 B7 Modunu İndir