Başvurular

GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı Açıldı 2022

GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı Açıldı 2022, iş başvuruları bölümünde GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı Açıldı ile ilgili bilgi aktaracağız. GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı Açıldı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı Açıldı

GSB ve OGM Kamu Personeli Alımı İlanları Başvuru Ekranı

Gençlik ve Spor bakanlığı ile Orman Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı ilanları yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. 25 şehir işçi alımı başvuru ekranı sayfa sonuna ilave edildi.

Alımı yapacak şehir ismini başvuru ekranına yazarak ara tuşuna basma yöntemi ile ilana varabilirsiniz. Her şehrin ayrı ilan bitiş tarihi olduğu üzere dikkat edilmesi gerekiyor. İlanda yazılan şehirler harici listeye her gün yenileri ekleniyor ve ilanı bittiği üzere siliniyor. Başvuru ekranından takip uygulayabilirsiniz.

İŞKUR TYP Başvurusu Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını kolay yapması için sayfa sonuna başvuru ekranı ilave edildi. Giriş yapan aday bağlı olduğu şehri İL seçeneği kısmına yazarak ara tuşuna basması yeterli olacak. Gelen ilan içinde bulunan başvur butonunu tıklayarak işlemi sonlandıracaktır.

Personel Alımı Başvuru Genel Şartları

Adaylar minimum okur yazar (ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir) olması gerekiyor. Alt yaş 18 ve üst yaş olarak 50 açıklanmıştır. Emekli olmayan yahut SGK dökümlü aylık almıyor olması gerekmektedir. Her aday kendi şehrine başvuru yapacaktır.

Alım Yapacak Şehir Listesi ve Tarihleri

İzmir ve Bolu 16 Ekim 2021 bitimine kadar başvuru alacak.

Kırşehir, Manisa, Bingöl, Adıyaman, Aydın, Aksaray, Uşak, Muş, İstanbul ve Ağrı 15 Ekim 2021 tarihinde son buluyor.

Kırklareli, Aydın, Diyarbakır, Ardahan ve Muğla 13 Ekim 2021 Tarihinde sona erecek.

Batman, Muğla, Bursa, Niğde, Tekirdağ, Kilis, Çanakkale, Gaziantep, Yalova, Şanlıurfa, Sivas, Zonguldak ve Çankırı 12 Ekim 2021 tarihi bitiminde 23:59 da sona erecek.

Orman İşletme İl Müdürlüğü ve Gençlik Spor ve İl Müdürlüğü alımları yapıyor.

Başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu