Başvurular

GSB 81 Şehir 1350 Kamu Personeli Alımı (Antrenör ve Spor Uzmanı) 2022

GSB 81 Şehir 1350 Kamu Personeli Alımı (Antrenör ve Spor Uzmanı) 2022, iş başvuruları bölümünde GSB 81 Şehir 1350 Kamu Personeli Alımı (Antrenör ve Spor Uzmanı) ile ilgili bilgi aktaracağız. GSB 81 Şehir 1350 Kamu Personeli Alımı (Antrenör ve Spor Uzmanı) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

GSB 81 Şehir 1350 Kamu Personeli Alımı (Antrenör ve Spor Uzmanı)

Gençlik ve Spor Bakanlığı 1350 Kamu Personeli Alımı Duyurusu

GSB 81 şehir işçi alımı yayınlandı. Bakanlık spor uzmanı alımı ve antrenör alımı unvanlarında istihdam yapıyor. Her unvanın ayrı özel şartları olduğu üzere kılavuz incelenmeden başvuru yapmayınız. Verilen tabloları kılavuzda inceleyin.

Genel Başvuru Şartları

Lise, ön lisans yahut lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir. Başvuru tarihinin son günü saygınlığıyla 18 yaşını tamamlamış olmak. Başvuru tarihinin son günü saygınlığıyla 60 yaşından büyük olmamak. Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik aylığı almıyor olması istenmektedir.

Başvurusu Nasıl Yapılacak

Başvurular 31 Ağustos (10:00) ile 13 Eylül 2021 (17:00) tarihlerinde Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır.

Antrenör Özel Şartları

Başvuru yapacağı pozisyona uygun ve ek-1 sayılı listede gösterilen branşta minimum temel antrenörlük (ikinci kademe) düzeyinde antrenörlük belgesine sahip olmak.

Adayların başvurunun son günü saygınlığıyla aranan şartlara haiz olması gerekmektedir.

En az temel antrenörlük (ikinci kademe) düzeyinde antrenörlük belgesinin başvuru yapılacak pozisyona ve branşa uygun olması gerekmektedir.

Adayların antrenörlük ve millilik ile alakalı detaylarının tespitinde spor bilgi sistemi verileri esas alınacaktır. Adayların başvuru öncesinde antrenörlük ve millilik detaylarının doğruluğunu kontrol etmeleri, eksik yahut hatalı bilgi tespit etmeleri halinde alakalı federasyonlara müracaat ederek detaylarını spor bilgi sisteminden düzelttirmeleri gerekmektedir.

Spor Uzmanı Özel Şartları

Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde beden eğitimi yahut spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak. 2020 yılı KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türünden minimum 60 (altmış) puan almış olması gerekmektedir. 18 ile 65 yaş içinde olması isteniyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu