Başvurular

GSB 350 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları 2022

GSB 350 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları 2022, iş başvuruları bölümünde GSB 350 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları ile ilgili bilgi aktaracağız. GSB 350 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

GSB 350 Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

Gençlik ve Spor Bakanlığı kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR üzerinden paylaşılan ilana göre Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine 350 adet kamu personelinin alınacağı altı çizildi. Başvuru yapacaklar için başvuru şartları, başvuru şekli ve ilana ilişkin tüm detayları sizin için bir araya getirdik.

Başvuru yapacaklar için alımı yapılacak şartlar içinde KPSS puan şartının aranmadığı altı çizildi. Spor uzmanı alımı ve antrenör alımı yapılacak.

Başvuru Özel ve Genel Şartları

Başvuru yapacak bireylerin Devlet Memuru kanununda gösterilen tecilli suçlardan mahkum olmama ve kamusal haklarından mahrum olan adaylar ilana başvuru yapamayacaktır.

Adaylar için ek olarak 18 yaşını tamamlayan bireyler, 60 yaşından gün almayan adaylar ve Sosyal güvenlik kurumların herhangi birinden emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor olma şartları aranıyor.

Başvuruda adaylar için tam zamanlı çalışmasına engel halinin bulunmaması, Olimpiyat yahut paralimpik veya deaflimpik oyunlarında sporcu olarak çalışa bilme, minimum 15 defa milli sporcu olma ve minimum 7 kere ülkeler arası yarışmalarda milli takım antrenörü olama şartları aranıyor.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuruda bulunacaklar için başvurular 31 Ağustos 2021 tarihi itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 13 Eylül tarihinde sona erecektir. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresi üzerinden yalnızca online olarak yapıla bilecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu