Bilgi Arşivi

GS Store İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

GS Store İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde GS Store İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. GS Store İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

GS Store İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

GS Store’de çalışmak isteyen adaylara müjde. GS Store bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve GS Store işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin dört büyüklerinden birisi olan Galatasaray GS Store adında mağaza kurup orijinal forma, eldiven, futbol topu gibi ürünlerini GS Store’den satmaktadır. Dönem dönem GS Store işçi alımı yapmaktadır.

GS Store İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuGS Store İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

GS Store İş İlanları

İş başvurusu yapmadan önce GS Store  iş ilanı yayınlamış olması gerekmektedir. Aksi halde başvuru yapılamaz. GS Store’nin resmi sitesinde bulunan kariyer bölümü yahut kariyer.net üzerinden takip edilebilir.

GS Store İş Başvurusu Nasıl Yapılır

GS Store’ye iş başvurusu yapabilmek için ilk şart kullanıcı hesabınizin olmasıdır. Üyeliğiniz yoksa;

  1. Kariyer.net üzerinden üye ol butonuna basılır.
  2. Gerekli bilgiler yazılır.
  3. Üyelik işlemleri tamamlanır.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra arama kısmına GS Store yazılır ve size en uygun olan pozisyona başvuru gerçekleştirilebilir.

Açık Pozisyonlar

  • Satış Danışmanı: Müşterilerin sorularına ve gereksinimlerine yardım edecek, mağazanın tertibinden sorumlu olacak personel.
  • Modelist: Üretim departmanıyla birlikte çalışıp üretilecek ürünlerin kalıplarını yapmak, kalıbın tutarlılığı kontrol etmek ve kalıptan üretime kadar sorumluluk almak.
  • Mağaza Müdür Yardımcısı: Mağazayı ve çalışan ekibi yönetmek, yetiştirmek ve müşteri tatminiyetini sağlamak.

NoPozisyonlarLokasyon
1E-Ticaret Uzmanıİstanbul(Avr.)
2Ürün Tedarik Yöneticisiİstanbul(Avr.)
3Satış Danışmanı (Adapazarı)Sakarya
4Bütçe ve Raporlama Uzmanıİstanbul(Avr.)
5Mağaza Müdür Yardımcısı (Bursa)Bursa

GS Store İş Başvuru Formu

Gs Store personel alımlarını online kariyer sitelerinden yaptığı gibi kendi web sayfalarında paylaşımı yaptıkları GS Store İş Başvuru Formu linkinden de gerçekleştirmektedir. Başvuru yapmak için Gs Store iş başvuru formu yazısının üstüne tıklamanız yeterli gelmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu