Müşteri Hizmetleri

GS Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GS Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde GS Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. GS Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

GS Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GS Store çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde GS Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden GS Store şikayet hattına ulaşabilirsiniz. GS Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

GS Store yani Galatasaray Store 2008 senesinde kurulmuştur. Galatasaray Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerini satan markadır. GS Store’de tüm spor malzemeleri, giyim, aksesuar, ev&ofis malzemeleri, forma, futbol topları gibi bir çok ürünü satın alabilirsiniz.

GS Store’nin toplamda 82 satış mağazası bulunmaktadır. Bu mağazalar şöyledir; İstanbul, 6’sı Ankara , 4’ü Antalya, 4’ü İzmir 3’ü Konya, 2‘si Adana, ve 2’si Bursa, 2’si Samsun, 2’si Sakarya, Aksaray, Aydın, Balıkesir, İzmit, Elâzığ, Çorum, Kayseri, Kahramanmaraş, Mersin, Gaziantep, Denizli, Malatya, Şanlıurfa, Manisa, Yalova, Tekirdağ, Osmaniye, Muğla, İskenderun, Lefkoşa, Köln ve Bakü’de mağazaları bulunmaktadır.

GS STORE Çağrı Merkezi Numarası

Galatasaray Spor Klubü fanatiklerinı özel ve kıymetli hissettirecek her türlü giyim, ev,ofis,aksesuar ve butikleri ile kaliteli ve manalı ürünlerini sizlere sağlamaktadır. GS Store ile yapacağınız alışverişlerinizde, hem takımıza destek verecek hem de takım ruhunu hissedeceksiniz. Satın almak istediğiniz ürün ve içerikler ile alakalı her türlü soruyu 0312 541 10 38 numaralı çağrı merkezimizi arayarak sorabilir, karar vermeden önce bizlere de danışabilirsiniz. GS Store çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

GS STORE Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağazalarımızdan, isteğe göre de web sitemizden aldığınız her türlü ürün hattında sorularınızı veya satın almak istediğiniz ürün bilgisini, armağan alacaksanız renk, model ve çeşitlerini 444 1905 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak danışabilir, tatminiyetsizliğiniz halinde de iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize danışacağınız her türlü konuyu sizlere kolaylık sağlamak adına, en kısa bir sürede çözeceğimizi taahhüt eder, tatminiyetinizi sağlamak adına teknik kadromuz ile iş birliği içinde olduğumuzu detaylarınıze sunarız. Müşteri hizmetlerimiz pazartesi-cumartesi 10.00-18.30 arası hizmet vermekte olup, bu saatler dışında mağazalarımız da sizlere kalite hizmet vermeye devam etmektedir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi GS Store müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

GS STORE Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerini aramak, müşteri temsilcisine bağlanmak hepimizin de bildiği üzere uzun ve meşakkatli bir iştir. Lakin siz fanatiklerimızın bizi desteklediği ve bizlerin de sizinle aynı ruha sahip olduğu bu tek yürekte, müşteri hizmetlerimize bağlanmanız bir o kadar da basittir. Bunun için, hiçbir tuşa basmadan sesli yanıt sistemi aracılığıyla hiç beklemeden bağlanmanız olabilecekdür. Sizlere her türlü kolaylığı, tatminiyeti sağlamak maksadıyla tüm fanatiklerimızla birlikte tek bir tarafız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için GS Store müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

GS STORE Şikayet Hattı

Satın almış olduğunuz ürünlerden tatmin kalmadığınız takdirde, veya mağazamız, web sitemizde kafanıza takılan sorular olduğu takdirde müşteri hizmetlerimizi arayabilir, şikayet talebinizi oluşturabilirsiniz. Şikayetleriniz tarafımızca dikkate alınarak, sizlerin desteği ile durum iyileştirmeye gidilecek ve başvurularınızın sonucu e-mail adresinize bildirilecektir. Sizin düşünce ve yorumlarınız ile her birlikte güçlendiğimiz bu yolda müşteri tatminiyetini sağlamak amacı ile gerektiği takdirde tarafınıza telefon ile de dönüş sağlanacaktır. Herkes gider, bir kalırız! Biz Galatasaraylıyız! Sloganımız ile her birlikte, hep bir geleceğe el ele, tam destek ile…

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan GS Store müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri GS Store şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

GS Store’nin 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla GS Store’den satın almış olduğunuz ürünler ile ilgili detaylı bir biçimde bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla iletişim formuna ulaşabilir, bildirimlerinizi uygulayabilirsiniz.

GS Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 905

GS Store İletişim Formu

Arama Kelimeleri: gs store iletişim bilgileri, gs store telefon no, gs store irtibat tel, gs store canlı destek, gs store müşteri temsilcisi, gs store şikayet hattı, gs store müşteri hizmetleri numarası, gs store çağrı merkezi numarası, gs store iletişim numarası, gs store çağrı merkezi, gs store müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu