Bilgi Arşivi

Groseri İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Groseri İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Groseri İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Groseri İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Groseri İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Groseri’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Groseri bünyesine dahil olup, Groseri’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Groseri işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Groseri’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Haziran 1989’da Adana’da 3 kasalı bir market olarak kurulan Groseri, 2007 yılı itibari ile 11 şubesi ile üyelerine hizmet vermektedir. O senelerde marketler Türk insanına pahalı ve itici geliyordu. Groseri, sahip olduğu vizyon ile bu önyargıyı kırarak bir market kültürü yarattı.

Güncel hedefi Adana ve etrafında bölgesel olarak yayılmak olan Groseri, bunu başarırken bunun yanı sıra farklılığı da yakalamak istiyor. Kalite ve fiyat dengesini iyi biçimde yakalayarak en kaliteli ürünleri TSE standartlarına uygun bir biçimde tüketici ile buluşturan Groseri, bölgesel market sektörünün öncü markalarından biridir.

Groseri İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuGroseri İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Groseri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bölgesel olarak büyüme hedefleri ışığında işçi alımı gerçekleştiren Groseri, iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlıyor. Kariyer.net adresine giderek Groseri’nin güncel iş ilanlarını görüntülemeniz olabilecek.

Kariyer portalına giriş sağladıktan sonra güncel olarak hazırladığınız özgeçmişiniz ile tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ayrıca groseri.com adresinden şirketin Adana’daki genel merkez adresine de ulaşarak iş başvurusu yapmanız olabilecek.

Aşağıdaki linklerden kariyer.net adresine gitmeye gerek kalmadan güncel ilanları gözlemleyebilirsiniz.

Groseri İş İlanları

Kurumsal bir şirket olmasının bunun yanında çalışanlarına aile şirketi sıcaklığını da hissettiren Groseri,  Adana ve etrafında büyüme hedefleri ışığında hevesli, dinamik ve takım oyuncusu adaylar arıyor. Verimlilik ilkesi ile her pozisyona uygun adayı seçmek isteyen Groseri, personel alımlarında tüm adaylara eşit mesafede.

NoPozisyonlarLokasyon
1Fırın UzmanıAdana

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu