Müşteri Hizmetleri

Greyder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Greyder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Greyder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Greyder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Greyder Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Greyder çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Greyder müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Greyder şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Greyder müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Birçok ilde yaygın bayi ağına sahip Greyder şifrketi Türkiye’nin hemen her ilindeki mağazaları aracılığıyla ürünlerini üyelerine ulaştırabilmektedir. Dilerseniz internet sitesinden de Greyder ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz ürünlerde daha kapsamlı kapsamlı bilgi alabilmeniz ve müşteri tatminiyeti için kurulmuş olan çağrı merkezini arayarak da sorularınızı müşteri hizmetlerine yöneltebilirsiniz.

Greyder Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Greyder 1956 senesinde ayakkabı sektöründe faaliyet göstermeye başlayan bir firmadır. Faaliyetine ilk olarak Çorum ilinin İskilip beldesinde başlamıştır. Greyder markasının doğusu İsmail Kavlu aracılığıyla olmuştur. Günümüzde Greyder şifrketinın başında İsmail Kavlu’nun oğulları Mustafa ve Süreyya Kavlu bulunmaktadır.  Geçmişten günümüze büyüyerek faaliyetlerine devam eden Greyder şu an en fazla tercih edilen ve rahat tasarımları ile ayakkabı modasında çığır açmaya devam eden bir firmadır. Greyder bu işi yaparken müşterilerin istek ve gereksinimlerini düşünerek onların bir ayakkabıdan ne isteyeceği düşüncesine bağlı kalarak ayakkabılar üretmektedir. Mevsimlere göre ürettiği her ayakkabı ile ürettiği sezona damgasını vuran ve en fazla tercih edilen modeller konuma gelmiştir. Sağlamlığı, kalite ve şıklık ile birleştiren bu firma 380’i aşkın satış noktası ile hizmet vermektedir.

Greyder ortalama 64 senedir faaliyet göstermekte olan bir firma olması sebebiyle bir çok yeni terimi yaşamımıza ilk Greyder getirmiştir. Misal verilecek olursa Casual Moda terimi Greyder aracılığıyla yaşamımıza girmiş ve şu an bi hayli kullanılan bir terimdir. Rahatlık ve kaliteyi birleştiren Greyder kış aylarında özellikle su geçirmez tasarımlara yer verirken, yaz aylarında ise ayakkabıların esnek ve havalı bir görünüme sahip olmasına önem verir.

Greyder Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Greyder sektörde faaliyetine devam ederken üyelerinin istek ve beklentilerini ön planda tutan müşteri tatminiyeti yaratmayı hedef haline getiren bir firmadır. Bu bağlamda müşterilerin aldıkları ürün ile alakalı problem yaşaması durumunda veya müşterilerin ürünü internetten almak istediği fakat bir sorun ile karşı karşıya geldiğı durumlarda Greyder Müşteri Hizmetleri Numarası olarak 0850 744 07 77 numaralı hattına ulaşarak problemlerini çözebilirler.

Greyder Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Greyder üyelerine sunacağı ürünlere dikkat ettiği gibi satış sonrası hizmetler sağlanırken de üyelerinin yanında olmak ister. Bu bağlamda Greyder Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma faaliyetlerine başlamıştır. Danışmak istediğiniz bir soru olduğu takdirde müşteri hizmetlerini arayabilir veya [email protected] bu adrese e-posta gönderebilirsiniz.

Greyder Şikayet Hattı

Mağazadan veya internetten aldığınız bir ürün ile alakalı sorun yaşamanız, şikayetçi olmanız veya bu konuyla alakalı görüş ve önerilerinizin olması halinde Greyder Şikayet Hattına ulaşarak şikayetinizi bildirebilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Siparişini vermek istediğiniz ürün ile ilgili yahut almış olduğunuz bir ürün ile ilgili bilgi alabileceğiniz Greyder Müşteri Hizmetleri ne ulaşmak için Greyder iletişim 444 lü numarası bulunmamaktadır. Bu birime ulaşabilmeniz için aşağıda yazılı 0850 ile başlayan numarayı arayabilirsiniz.

İletişim

Adres: Halkalı Merkez Mh. Fatih Cd. No:75 34303 Küçükçekmece – İstanbul

E-Posta Adresi: [email protected]

Telefon: 0 (850) 744 07 77

Fax: 0 (212) 495 42 86

Greyder Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 744 07 77

Greyder Müşteri Hizmetleri için telefonla aramak yerine aşağıdaki adrese email göndererek de varabilirsiniz.
[email protected]

Greyderin üyelerine sağladığı bir iletişim Formu da mevcuttur. Daha çok öneri, istek ve şikayetlerinizi dile getirebileceğiniz iletişim formu ile ürünleriniz, iade ve değişimle ile alakalı bilgide alabilirsiniz. Mail adresinizi mutlak suretle doğru yazdığınıza emin olunuz. Geri dönüşler mail yoluyla yapılmaktadır.

Greyder İletişim Formu

Arama Kelimeleri: greyder iletişim bilgileri, greyder telefon no, greyder irtibat tel, greyder canlı destek, greyder müşteri temsilcisi, greyder şikayet hattı, greyder müşteri hizmetleri, greyder müşteri hizmetleri numarası, greyder çağrı merkezi numarası, greyder iletişim numarası, greyder çağrı merkezi, greyder müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu