Müşteri Hizmetleri

Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Gözüm Sende Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gözüm Sende programı, 2017 senesinden bu yana Atv ekranlarında yayına giren bir televizyon programıdır. İlk televizyonda yayına girdiği günden bu yana gündemden düşmeyen, kısa süre içinde Türk televizyon severlerin gözde programlarından biri haline gelmiştir. Programın genel amacı evliliktir.

Programda bir damat adayı, program boyunca yüzü görünmeyen fakat günllük yaşamında bir günlüğüne konul olduğu 4 gelin adayı içinden bir seçim yapacaktır. Damat adayının yanında annesi de bulunmakta, gelin adaylarına yorumlar yapmaktadır. Final gecesi geldiğinde ise 4 aday da karşısına gelmekte, ilk etapta iki gelin adayını eleyip son kalan iki gelin adayından da aklına yatanı söylemektedir.

Programın, Gözüm Sende programı WhatsApp iletişim numarası yahut Gözüm Sende programı iletişim numarası gibi herhangi bir telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmaya ait bir telefon numarası yahut WhatsApp hattı yayınlanırsa bu sayfadan paylaşılacaktır.

Gözüm Sende Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: gözüm sende iletişim bilgileri, gözüm sende telefon no, gözüm sende irtibat tel, gözüm sende canlı destek, gözüm sende müşteri temsilcisi, gözüm sende şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu