Müşteri Hizmetleri

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi, müşteri hizmetleri bölümümüzde Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi ile alakalı bilgiler paylaştık. Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi yazımızın detayları..

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

  • Google Müşteri Hizmetleri
5

Google Müşteri Hizmetleri

Google müşteri hizmetleri Türkiye ofisi, Google müşteri temsilcisi, Google telefon numarası ile ilgili bilgilere bu başlık altından varabilirsiniz.

.wp-review-6268.review-wrapper{width:100%;overflow:hidden;}
.wp-review-6268.review-wrapper, .wp-review-6268 .review-title, .wp-review-6268 .review-desc p, .wp-review-6268 .reviewed-item p{color:#fff;}
.wp-review-6268 .review-title{padding-top:15px;font-weight:bold;}
.wp-review-6268 .review-links a{color:#FFCA00;}
.wp-review-6268 .review-links a:hover{background:#FFCA00;color:#fff;}
.wp-review-6268 .review-list li, .wp-review-6268.review-wrapper{background:#151515;}
.wp-review-6268 .review-title, .wp-review-6268 .review-list li:nth-child(2n),
.wp-review-6268 .wpr-user-features-rating .user-review-title{background:#151515;}
.wp-review-6268.review-wrapper, .wp-review-6268 .review-title, .wp-review-6268 .review-list li, .wp-review-6268 .review-list li:last-child, .wp-review-6268 .user-review-area, .wp-review-6268 .reviewed-item, .wp-review-6268 .review-links, .wp-review-6268 .wpr-user-features-rating{border-color:#151515;}
.wp-review-6268 .wpr-rating-accept-btn{background:#FFCA00;}
.wp-review-6268.review-wrapper .user-review-title{color:inherit;}

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Google müşteri hizmetleri Türkiye Ofisi numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi

Bu paylaşımımızda size Google Müşteri Hizmetleri, Google Telefon Numarası, Google Türkiye Şubesi hakkında bilgi arayan ve Google ile yaşamış olduğunuz bir çok sorunu nasıl giderebileceğiniz ile ilgili bilgi vereceğiz.

Google 1998 senesinde Stanford’da okuyan Sergey ve Lawrence adındaki iki öğrenci aracılığıyla kuruldu. İlk kurulduğu zamanlar belki de hiç kimse Google’nin bu denli kendini geliştirerek Dünya’nın en iyi markalarından biri haline dönüşeceğini tahmin edemezdi. Lakin Google geliştirmiş olduğu algoritma ve üstün yapay zekâ aracılığıyla hemen hemen bir insanmış gibi tepkime verebilmektedir. Günümüzde dünyanın 1 numaralı arama motoru konumunda olan Google üyelerine arama motoru hizmetinin dışında bir çok alanda da hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları şunlardan oluşmaktadır:

Gmail

Google’nin sunmuş olduğu Gmail hizmeti aracılığıyla kullanıcılar e-mail hesabı oluşturabilmekte ve diğer elektronik posta kullanıcılarıyla iletişime geçebilmektedir. Gmail mesaj gönderimiyle birlikte ufak boyutlu dosya gönderimine de olanak sağlamaktadır. Daha büyük boyutlu dosya gönderimi için kullanıcılara Google Drive hizmetini sağlamaktadır.

Gmail ile alakalı çok fazla sorulan poblemleri ve çözümleri ele alalım.

Gmail Hesap Kurtarma

Birçok kullanıcı farklı nedenlerle Gmail hesaplarına ulaşımda sorun yaşayabilmektedir. Bunlardan bazıları; Gmail şifresinin unutulması, Gmail e-posta adresinin unutulması, Google hesabınızın başka biri aracılığıyla kullanıldığının düşünülmesidir.

Google Hesap Kurtarma

Eğer Google hesabınızı kısa bir zaman önce sildiyseniz ve hesabınızı geri kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak gerekli adımları izlemeniz gerekmektedir. Google hesabınızı silmeye aldıktan sonra belirli bir zaman geçtiyse Google hesabınızı kurtarsanız bile hesabınızdaki verileri kurtaramayabilirsiniz. Ondan dolayı Google hesabınızı silmeden önce iyice düşünüp öyle silme işlemini başlatınız.

Google hesap kurtarma linkine tıkladıktan sonra hesabın size ait olduğunun belirlenebilmesi için Google aracılığıyla size güvenlik soruları sorulacaktır. Hesabınızı kurtarabilmek için sorulara eksiksiz ve doğru bir biçimde yanıt vermeniz gerekmektedir. Hesabınızı kurtardıktan sonra karmaşık ve kuvvetli bir yeni şifre ekleyerek hesabınızı güvene alabilirsiniz.

Google Hesabım Çalındı

Eğer Google hesabınızın çalındığını yahut başka biri aracılığıyla kullanıldığını kafanızı yoruyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek hesabınızı kurtarabilir ve güvene alabilirsiniz.

  • Eğer Google hesabınızı açamıyorsanız hesap kurtarma sayfası ile hesabınıza giriş yapmayı deneyiniz.
  • Bu linki birisi kurtarma epostanızı veya telefon numaranızı değiştirdiyse, biri hesabınızı sildiyse ve farklı nedenlerden dolayı hesabınıza giriş yapamıyorsanız kullanabilirsiniz.
  • Hesabınızı kurtardıktan sonra hesap kurtarma mail adresinizi ve telefon numaranızı düzenleyiniz.
  • Hesabınızın tekrar çalınmasını engelleyebilmek için kuvvetli ve karmaşık bir şifre oluşturunuz.
  • Tanımadığınız bireylerle hesap detaylarınızi paylaşmayınız.
  • Tanımadığınız bireylerden gelen maillerdeki linklere tıklamayınız.

Google Gmail Şifremi Unuttum

Kullanıcıların en sık yaşamış olduğu sorunlardan bir diğeride Google ve Gmail şifrelerinin unutulması. Şifrenizi unutabilme ihtimaline karşın her zaman kurtarma hesaplarını Google hesabınıza ilave ediniz. İkincil bir e-posta adresinizi ve güncel kullandığınız telefon numaranızı Google ile ilişkilendirin. Eğer Google şifrenizi unuttuysanız Google Şifre Kurtarma linkine tıklayarak gerekli güvenlik sorularını yanıtlayarak yeni şifrenizi tanımlayabilirsiniz.

Google Kullanıcı Adımı Unuttum

Eğer kullanıcı adınızı unuttuysanız ve hesabınıza ikincil bir mail adresinizi veya telefon numaranızı kaydettiyseniz kullanıcı hesabınıza Google Kullanıcı Adı Kurtarma linkiyle rahatlıkla varabilirsiniz.

Gmail Hesabım Kapatıldı Nasıl Geri Açabilirim

Google ile sık yaşanan sorunlardan bir diğeri olan de Gmail hesabının kapatılmasıdır. Google kullanıcılara hesap açıldığı zaman hesap anlaşmasinde hesabın kapatılmasına neden olabilecek yerine getirilmemesi gereken konular ile ilgili bilgi verir. Kullanıcılar bu kurallara uymadıkları zaman Gmail hesabının devre dışı bırakılması cezasıyla yüz yüze kalırlar. Sizler de bu sorunla karşı karşıya geldiysanız ve cezanın yanlış olduğunu kafanızı yoruyorsanız Google Hesap Kurtarma Formu ile hesabınızı geri almayı deneyebilirsiniz. Formu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurmanız hesabınızın geri kurtarılabilmesi için mühimdir. Formu doldurup gönderdikten sonra Google genelde 2 iş günü içinde geri dönüş sağlamaktadır.

Google, Gmail ve Google hesabı için telefonla hizmet vermemektedir. Google hesabınızı kurtaracağını ifade eden bireyler ile Google’nin herhangi bir işbirliği bulunmamaktadır. Bundan dolayı Google hesabınızı buradaki gösterilen metotlarla kurtarmaya çalışınız.

Arama Kelimeleri:google müşteri hizmetleri, google türkiye ofisi, google hesap kurtarma, gmail hesap kurtarma, google hesabım çalındı, google şifremi unuttum, gmail şifremi unuttum, google kullanıcı adımı unuttum, gmail hesabım kapatıldı, Google Müşteri Hizmetleri Türkiye Ofisi çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu