Müşteri Hizmetleri

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Google Müşteri Hizmetleri
 • Google Müşteri Temsilcisi
4.9

Google Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Google Müşteri Hizmetleri numarasına ve Google Müşteri Temsilcisine ulaşabilmek için makalemizi okuyabilirsiniz. Google müşteri hizmetleri numarası 0850…

.wp-review-2119.review-wrapper{width:100%;overflow:hidden;}
.wp-review-2119.review-wrapper, .wp-review-2119 .review-title, .wp-review-2119 .review-desc p, .wp-review-2119 .reviewed-item p{color:#fff;}
.wp-review-2119 .review-title{padding-top:15px;font-weight:bold;}
.wp-review-2119 .review-links a{color:#FFCA00;}
.wp-review-2119 .review-links a:hover{background:#FFCA00;color:#fff;}
.wp-review-2119 .review-list li, .wp-review-2119.review-wrapper{background:#151515;}
.wp-review-2119 .review-title, .wp-review-2119 .review-list li:nth-child(2n),
.wp-review-2119 .wpr-user-features-rating .user-review-title{background:#151515;}
.wp-review-2119.review-wrapper, .wp-review-2119 .review-title, .wp-review-2119 .review-list li, .wp-review-2119 .review-list li:last-child, .wp-review-2119 .user-review-area, .wp-review-2119 .reviewed-item, .wp-review-2119 .review-links, .wp-review-2119 .wpr-user-features-rating{border-color:#151515;}
.wp-review-2119 .wpr-rating-accept-btn{background:#FFCA00;}
.wp-review-2119.review-wrapper .user-review-title{color:inherit;}

Google müşteri hizmetleri numarası, Google müşteri temsilcisi direk bağlanma, Google telefon numarası var mı? gibi bir soru düşüncenizdeysa makalemizi okuyarak konu ile ilgili detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

  1. Google Müşteri Hizmetleri Numarası
  2. Google Hesabıma Erişemiyorum
  3. Google Hesabım Silindi Nasıl Geri Alabilirim
  4. Google Çağrı Merkezi Numarası
  5. Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
  6. Google Şikayet Hattı

Google Müşteri Hizmetleri Numarası

Google dünyanın en büyük firmalarından biri olarak bulunmaktadır. Hemen hemen herkes en az bir kez Google’yi kullanmıştır. İnternet üzerinden aradığımız verilere en kolay biçimde ulaşmayı sağlayan Google arama motoru hizmetinin yanında birden çok hizmet daha vermektedir. Bilişim alanında çığırlar açan Google harita, blog, Google mail, Google drive, Google Cloud, Google Ads, Google Adwords… Gibi onlarca alanda hizmet vermektedir. Google müşteri hizmetleri numarası ve Google Türkiye telefon numarası en fazla merak edilen konular haline gelmiştir. Kullanıcılar yaşamış olduğu sorunlara çözüm bulabilmek için Google müşteri temsilcisine bağlanarak çözüm bulmak istemektedir.

Şuanda Google müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunlar için yardım sayfasında sorunu nasıl çözebileceğiniz ile alakalı yönergeler bulunmaktadır. Bu yönergeleri takip ederek sorununuza bi hayli hızlı biçimde çözüm bulacaksınızdır. Bunun dışında verilen numaraların Google ile alakası bulunmamaktadır. ondan dolayı sorununuz mevcutsa ve sorununuza çözüm arıyorsanız makalemizi okuyabilir Google destek sayfasından sorununuzla alakalı verilen yönergerleri uygulayarak sorununuza çözüm bulacaksınızdır.

Amerika merkezli olarak 1998 senesinde kurulmuş, dünyanın en büyük arama motoru hizmeti veren şirketidir. İnternet tabanlı olarak uygulamalar ve ürünler üretip geliştirmektedir. 2014 yılı itibariyle 54.000’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir Android platformunun kurucusu ve geliştiricisidir. YouTube, Gmail, Google Play, Google+, Google Chrome gibi adını çok fazla duyduğumuz ürün ve hizmetlerin sahibi, geliştiricisidir.

Google üzerinden en fazla kullanılan hizmetlerden biri gmaildir. Gmail üzerinden hesap açan bireyler mail hizmetlerinden ücretsiz yararlanarak bunun bunun yanında google drive üzerinde 15 gb lik yer edinerek hizmetlerden yararlanabilmektedir. Mail sisteminin en büyük poblemlerindan birisi olan yüksek boyutlu verilerin gönderilmesi Google Drive ile artık olabilecek olabilmektedir.

Google, en büyük gelirini Adwords aracılığı ile kazanmaktadır. Reklam yayıncıları içinse Adsense hizmetiyle iş ortaklığı yapmaktadır. Sanal alemin gerçeklik payını yükseltip evlerimize, iş yerlerimize ve günümüzde bir çok kez tercih ettiğimiz hizmete ev sahipliği yapmaktadır. Google müşteri hizmetleri numarası var mı? Sorunun cevabını düşünüyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Google Hesabıma Erişemiyorum

Google Hesabıma Erişemiyorum Ne Yapmam Lazım?

Google Hesabıma Erişemiyorum?

Google hesabınızı alırken hesabınızın güvenliği yönünden bazı detaylarınız talep edilmektedir. Bu detaylarınız doğru girdiğiniz zaman hesabınızda şifrenizi unutsanız veya ulaşım sorunu yaşasanız bile kısa ipuçları ile hesabınıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Hesap şifrenizi unuttuysanız google üzerinden mail ile alakalı yere giriş yaparak mail detaylarınızin yerine hesabınızı alırken kullandığınız numaranızı yazarak veya mail adresinizi girerek yönlendirmeler ile şifrenizi yeniden seçebilirsiniz.

Google Hesabım Silindi Nasıl Geri Alabilirim?

Google hesaplarınız sizin tercihiniz ile silinme listesine alınmaktadır. Kısa sürede vazgeçip tekrar ulaşım sağlamak isteğe göre tekrar detaylarınız tercih ederek google hesabınızı geri talep edebilirsiniz ve silinmeyi iptal edebilirsiniz. Yaklaşık 20 gün kadar silinme talebinden sonra bu işlemi yaparak giriş yapmazsanız ve google hesabınız silinirse bu durumda o hesabı asla geri alamazsınız.

Google her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Google müşteri hizmetleri birden çok ülkede ofisler aracılığıyla çalışmaktadır. Türkiye’de Google müşteri hizmetleri ofisi bulunmamaktadır fakat googleye ait olan adsens ve business gibi işlemleri içine alarak reklam ofisi olarak hizmet veren bir yer mevcuttur.

Google Çağrı Merkezi Numarası

Google’ın genelde ne yazık ki bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Lakin İstanbul’da olan ofisleriyle iletişime geçerek Google ile ilgili bilgi alabilir, sorununuzun gitmesi yönünden bir bildirimde bulunabilirsiniz. Lakin Adwords kullanıcısı iseniz reklamlar ve ödemeler ile ilgili sorun ve hatalarla karşı karşıya geldiysanız aşağıda verilen 444’lü numarayı arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak hangi hizmet ile ilgili sorun yahut sorunuz var ise ona göre Google’dan yardım alabilirsiniz. Google çağrı merkezi numarası bulunmadığı için yaşamış olduğunuz sorunlara yardım sayfasından çözüm arayabilirsiniz.

Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Google Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Google müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi nasıl yapılır? Google müşteri temsilcisine direk bağlanma yolları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız bu başlığımıza inceleyebilirsiniz. Dünyanın en fazla ziyaret edilen sitesi olan Google ziyaretçilerine birden çok hizmet sağlamaktadır.

Google mail sistemi ile kullanıcıların birbirine elektronik posta göndermesine olanak sağlamaktadır. Google Gmail ile kişisel bir E-posta hesabı oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla mail alışverişi uygulayabilirsiniz. Google arama motoru ile internette aradığınız sonuçlara en sağlıklı ve en bi hayli hızlı biçimde varabilirsiniz. Google geliştirdiği eşsiz algoritmalar aracılığıyla kullanıcıların aradığı sonuçlara bi hayli hızlı ve güvenli bir biçimde ulaşmasını sağlamaktadır.

Google Cloud özelliği ile internette bulut bilişim aracılığıyla alan kiralayıp veri depolayabilirsiniz. Google’nin kuvvetli sunucularında verileriniz güvenli bir biçimde saklanarak istediğiniz her an verilerinize ulaşma olanağı sağlamaktadır. Google Drive özelliği ile dosya yükleme ve diğer kullanıcılara dosya paylaşma olanağı bulunmaktadır. Kullanıcıların kolay biçimde dosya paylaşımı yapmasını sağlayan Google, dosya yükleme ve indirme hızları ile kullanıcılardan tam not almaktadır.

Google’nin müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmadığı için yaşamış olduğunuz sorunlara Google yardım merkezinden çözüm arayabilirsiniz. Bundan dolayı Google müşteri hizmetleri direk bağlanma olanağı bulunmamaktadır. Google ile alakalı yaşamış olduğunuz poblemleri bizlerle paylaşabilirsiniz bunun bunun yanında yardım sayfasından yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili detaylı bilgilere varabilirsiniz.

Google Şikayet Hattı

Google şikayet hattı numarası var mı? Google’nin servislerini kullanan kullanıcılar yaşamış olduğu sorunlarla alakalı Google müşteri hizmetleri ile görüşmek istemekteler. Peki yaşamış olduğunuz poblemleri iletebileceğiniz Google şikayet hattı numarası nedir onun cevabını verelim.

Şuanlık ne yazık ki Google’nin bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Bundan dolayı yaşamış olduğunuz poblemleri iletebileceğiniz bir numara bulunmamaktadır. Diğer taraftan Google’nin gelişmiş yardım sayfası aracılığıyla yaşamış olduğunuz sorunlar için çözüm önerileri bulunmaktadır. İlgili sorunla alakalı çözüm adımlarını inceleyerek yaşamış olduğunuz sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Google Yardım Merkezi

Google Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bulunmamaktadır. Yaşamış olduğunuz poblemleri bu başlıktan inceleyerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Google Türkiye İstanbul Ofisi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294
34394

Google Adwords Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 21 07

Arama Kelimeleri: google iletişim bilgileri, google telefon no, google irtibat tel, google canlı destek, google müşteri temsilcisi, google şikayet hattı, google müşteri hizmetleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu