Müşteri Hizmetleri

Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Gönder Gitsin Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gönder Gitsin, 24 Haziran 2017 tarihinden bu yana televizyon severlerle buluşan bir yarışma programıdır. FOX TV ekranlarında yayına giren yarışma programının sunuculuğunu Timur Acar yapmaktadır. Gönder Gitsin programı her cumartesi saat 20.00’da ekranlarda olmaktadır.

Yarışmanın genel mantığı şöyledir; yarışmacılara belirli sorular sorulmaktadır, bu sorulara 4 adet resimli şık verilmektedir. Verilen 3 şık sorulan soruyu doğrular derecede doğru şık, diğer 1 şık ise alakasız ve yanlış bir şıktır. Yarışmacıdan yanlış şıkkı bulunması istenir. Yarışmanın birincisine büyük ödül olarak 150.000 TL verilmektedir.

Programın, Gönder Gitsin yarışması WhatsApp iletişim numarası yahut Gönder Gitsin yarışması iletişim numarası gibi herhangi bir telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Yarışmaya ait bir telefon numarası yahut WhatsApp hattı yayınlanırsa bu sayfadan paylaşılacaktır.

Gönder Gitsin Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: gönder gitsin iletişim bilgileri, gönder gitsin telefon no, gönder gitsin irtibat tel, gönder gitsin canlı destek, gönder gitsin müşteri temsilcisi, gönder gitsin şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu