Müşteri Hizmetleri

Gön Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gön Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gön Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gön Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Gön Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ayakkabı mevsim fark etmeksizin satın aldığımız ürünlerin başında gelmektedir. Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte uzun çizme, bot vb. modellere ağırlık verilmekte, yazın daha çok spor, klasik ayakkabı türleri göze çarpmaktadır. Farklı ürünleri üyelerinin beğenisine sunan ve ayakkabı, bot, çanta, çanta, kemer, cüzdan gibi alternatifleri hazırlayan Gön markası internet sitesi üzerinden de satışlarını sürdürmektedir. Gön markasının Ankara’da mağazaları bulunmaktadır, adresine ise internet sitesinden ulaşılabilmektedir.

Ürün satın almak isteyenler bunun için bir bütçe ayırmakta, aradıkları özellikleri içeren düşük fiyatlı ürünleri tercih edebilmektedir. Bunun için Gön markasının üyelerine fiyat aralığı seçeneğini sunduğunu görmekteyiz. Böylelikle tespit edilen bütçe dâhilinde modeller incelenebilmektedir. Hazırlanan web sayfasını ziyaret edenlere yönelik çeşitli imkânlar sunulmuştur ki bi hayli hızlı ve ücretsiz kargo onlardan biridir. Erkek ayakkabı kategorisinde Yaz ve Dört mevsim olmak üzere iki ayrı başlık mevcuttur. Renk ve model yönünden çeşitlerin olduğu görülmektedir. Gön bunun yanı sıra fırsat ürünlerini de site üzerinden satışa çıkarmaktadır. İnternet aracılığıyla alışveriş yaparken güvenlik aranılan bir özelliktir. Marka bunun için merak edilen soruların yanıtlarını güvenli ödeme, iade şartları, nasıl alışveriş yapabilirimi faydalı bilgiler ve teslimat şartları gibi başlıklar halinde ziyaretçilerinin bilgisine sunmuştur. Uzun senelerdır ayakkabı üretimini sürdüren Gön, müşteri tatminiyeti ilkesi ile çalışmalarına yön vermektedir. Bayilerinin bunun yanında web sitesi üzerinden Türkiye’nin her yerine online satışlar gerçekleştirilmekte, edindiği tecrübesiyle koleksiyonlarını oluşturmaya devam etmektedir.

Gön’ün müşteri hizmetleri, e-posta adresi, merkez ofisi bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgilerden iletişime geçerek istek, şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Gön Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0312 476 50 65 (Müşteri hizmetleri Hafta içi: 8:30-18:30 Cumartesi: 8:30-13:00)

Gön Merkez Ofis
Ceyhun Atıf Kansu Cad. 110/C Balgat ÇANKAYA ANKARA
Tel:       : 0312 397 90 15
Fax      : 0312 397 90 14
Mail     : info@gon.com.tr

E-mail Adresi
musterihizmetleri@gon.com.tr (Çalışma saatleri dışında görüşme sağlayabilirsiniz.)

Export Sales Department (Yurt dışı Satış Departmanı)
Email: export@gon.com.tr
Skype: gon.leather 

Arama Kelimeleri: GÖN iletişim bilgileri, GÖN telefon no, GÖN irtibat tel, GÖN canlı destek, GÖN müşteri temsilcisi, GÖN şikayet hattı, GÖN tüketici ilişkileri danışma hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu