Müşteri Hizmetleri

Gold Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gold Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gold Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gold Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Gold Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gold çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Gold müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gold şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Gold müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Gold Bilgisayar., 1991 senesinde Kadıköy’de kurulan teknoloji marketidir. Şuanda Türkiye genelinde 50’yi aşkın mağazası ve 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır.

Bilgisayar, telefon, tv, oyun, beyaz eşya, saat, ev aletleri, kişisel bakım aletleri, spor, aksesuar gibi onlarca bölümde binlerce ürün yelpazesiyle üyelerine en teknolojik ürünleri uygun fiyattan sunmayı hedeflemektedir. İlk hipermarket mağazasını Bahçelievler’de açmıştır.

Gold Çağrı Merkezi Numarası

Gold Bilgisayar, 1991 senesinde Kadıköy’de kurulmuş olan teknoloji marketidir. Gold Bilgisayar; telefon, oyun, beyaz eşya, ev aletleri, spor, bilgisayar gibi bir çok ürün grubunda üyelerine ürünleri en uygun fiyattan sunmayı hedefler. Gold Bilgisayar’ın Türkiye genelinde 50’den fazla mağazası 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Gold Bilgisayar şifrketi üyelerinin yaşadığı her türlü sıkıntının arkasında durur. Müşterilerinin dilek, istek ve önerileri firmamız için bi hayli mühimdir. Gold şifrketi üyelerinin satış öncesi veya ödeme aşamasında yaşanılan problemleri gidermek, akıllarına takılan her türlü poblemleri çözmek için çağrı merkezi birimini kurmuştur. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız ile sıkıntı yaşadığınız durumlarla veya aklınıza takılan sorularla alakalı görüşme sağlayabilirsiniz. Gold çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Gold Müşteri Hizmetleri Numarası

Gold Bilgisayar yüksek müşteri potansiyeli bulunan bir teknoloji marketidir. Şirketimizın bu kadar büyümesinde kalitemizin yanında siz kıymetli üyelerimizin fikirlerine değer vermek ve yaşadığınız her türlü sorunlara çözüm bulmak büyük rol oynamıştır. Garanti işlemleri ile ilgili destek talebinde bulunma, istek, görüş ve şikayet gibi talebinizi iletme gibi durumlarda müşteri hizmetleri çalışanlarımızla görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çalışanlarımızla 0216 554 75 75 veya 216 232 22 56 numaralı telefon hatlarımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Goldmüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Gold Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirketimiz için müşteri tatminiyeti bi hayli mühimdir. Müşterilerimizin bizimle dilediği zaman her türlü konularda iletişim halinde olabilmesi için çağrı merkezi birimi kurulmuştur. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız üyelerimizin her türlü poblemlerina bi hayli hızlı ve doğru bir biçimde çözüm bulmaktadır. Müşteri hizmetleri birimimize direk olarak bağlanmak için yukarıda gösterilen telefon numaralarını aramanız yeterli gelmektedir. Görüşmek istediğiniz konu ile ilgili alakalı birime aktarımınız kolay ve bi hayli hızlı bir biçimde yapılmaktadır. Yapılan görüşmeler kayıt altına alınır. Kişiler verileriniz koruma altına alınarak iletişim kurulur. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gold müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Gold Şikayet Hattı

Şirketimiz siz kıymetli üyelerimizin yaşadığı her türlü sorunu çözüme kavuşturmayı amacı olan, üyelerinin dilek, istek ve öneri isteklerine önem veren bir firmadır. Bizimle alakalı yaşadığınız problemleri yukarıda dile getirdiğimiz 0216 554 75 75 numaralı telefon hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Şikayet talebiniz müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla oluşturularak size en kısa bir sürede en doğru çözümle dönüş yapılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Gold müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Goldşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gold Bilgisayar’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satış öncesinde ve ödeme aşamasında yaşadığınız poblemleri, satış ardından yaşadığınız sorunlar ve aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla görüş, öneri, istek, soru ve şikayetlerinizi Gold Bilgisayar’a basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Gold Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 554 75 75

Gold Bilgisayar İletişim Formu

Arama Kelimeleri: gold bilgisayar iletişim bilgileri, gold bilgisayar telefon no, gold bilgisayar irtibat tel, gold bilgisayar canlı destek, gold bilgisayar müşteri temsilcisi, gold bilgisayar şikayet hattı, gold bilgisayar müşteri hizmetleri numarası, gold bilgisayar çağrı merkezi numarası, gold bilgisayar iletişim numarası, gold bilgisayar çağrı merkezi, gold bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu