Başvurular

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 Sözleşmeli İşçi Alımı Formu 2022

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 Sözleşmeli İşçi Alımı Formu 2022, iş başvuruları bölümünde Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 Sözleşmeli İşçi Alımı Formu ile ilgili bilgi aktaracağız. Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 Sözleşmeli İşçi Alımı Formu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 1309 Sözleşmeli İşçi Alımı Formu

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü anlaşmali personel (1.309 personel) alımı yapılacaktır.  Bunun için şartları saylayan adayların başvuru yapması bekleniyor. Sözlü sınav ile alınan adaylar en kısa bir sürede çalışmaya ekranlara gelecektır. İlana göre alınacak adaylar Avukat, Sosyal Çalışmacı, Destek Personeli (şoför), Koruma ve Güvenlik görevlisi olarak hizmet sunacaktır.

Başvuru İçin Bilgiler

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü aracılığıyla yayına giren bir iş ilanıdır. Başvuru adaylarının 35 yaşını doldurmaması gerekmektedir. Merkez teşkilatında istihdam edilecek anlaşmali personeller Avukat, Sosyal Çalışımcı, Destek Personeli (Şoför), Koruma ve Güvenlik personeli olarak çalışacaktır.

Görüşe Yer, Saati ve Tarih

Sınava çağırılacak adaylar sözlü olacaktır. 21 Haziran 2021 tarihi saat 10:00’da başlayarak 25 Haziran 2021 tarih saat: 17:00’da sona erecektir. Aynı zamanda sınava ait listeler ile giriş sınav günü, saati ve yeri Göç İdaresi Genel Müdürlüğünün (www.goc.gov.tr) internet adresinde ilan bunun bunun yanında edilip açıklamalacaktır. Adayların sınav saatinden bir saat önce başvuru yapacağı kuruma gelmesi gerekiyor.

Başvuru Şartları

T.C vatandaşı olmak,

Askerlik durumu yönünden ilgisinin olmaması, askerlik çağına gelmemesi veya askerlik çağına gelmişse askerliğini yapması,

Türk Ceza Kanununun 53.maddesine göre Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

Güvenlik soruşturma ile arşiv araştırması sonucu olumlu bulunmak,

Giriş sözlü yapılacağı için başvuru adaylarının 35 yaşını doldurmuş olmaması (1 Ocak 1986 ve sonraki senelerde doğanlar)

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu