Başvurular

Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sürekli gelişip büyüyen Gloria Jean’s 1979 senesinden bugüne dünya üzerinde hemen hemen 50 ülkede 1200’den fazla şubesinde hizmet vermekte ve bu hizmeti tüm kahve severlerle paylaşmaktadır. Gloria Jean’s kültürel ve zengin bir miras olan çalışkan Avustralya ahlakı üzerine inşa edilmiştir. Peki Gloria Jean’s mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Gloria Jean’s çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış saati ve kapanış saati ile ilgili geniş bir şekilde bilgi haberimiz devamında bulunmaktadır.

Gloria Jeans Çalışma Saatleri ve Çalışma Günleri 2021

Gloria Jean’s mağazaları genel itibariyle sabah saat 08:00’da açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Lakin bazı mağazalarının çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Gloria Jean’s, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Gloria Jean’s  Saat Kaçta Açılıyor : Gloria Jean’s mağazaları genelde saat 08:00’da açılsa da, mağazaların açılış saati değişiklik gösterebilmektedir.

Gloria Jean’s Saat Kaçta Kapanıyor : Gloria Jean’s mağazaları genel itibariyle 23:00’de kapanmaktadır. Lakin bazı işlek yerlerde bu kapanış saati gece 02:00’yi bulabilmektedir.

Gloria Jean’s Hafta Sonu Açık Mı : Gloria Jean’s hafta sonu da yine aynı hafta içi olduğu gibi, mesai saatleri içinde siz kıymetli üyelerine hizmet vermektedir.

Gloria Jean’s Bayramda Açık Mı : Gloria Jean’s, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Gloria Jean’s Gece Açık Mı : Bazı şubeler 24 saat açık, sabaha kadar açık durumda tutulmaktadır. Bu şubeleri de yine yukarıda vermiş olduğumuz arama bağlantısından ulaşabilirsiniz. Hangi mağazanın saat kaçta açıldığını yahut kaçta kapandığını öğrenmek istiyorsanız BURADAN Gloria Jeans resmi internet adresi üzerinde bulunan mağazalarım kısmına giriş yapmamız gerekmektedir. Arama bölümüne yani “konum girin” kısmına istediğiniz mağazayı yazdığınız takdirde alakalı mağazanın açılış ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu