Müşteri Hizmetleri

Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Global Kargo

Kargo taşımacılığı hizmeti veren firmalar içinde bulunmaktadır. Firma internet üzerinden sunduğu hizmetleri aracılığıyla kargo takibi ve birden fazla farklı işlemin daha kısa zaman zarfından yapılmasını sağlamaktadır. Kurumsal kargo, ülkeler arası kargo taşımacılığı ve kargo hizmeti veren firma yurtiçi ve yurtdışı hizmet seçeneği ile üyelerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. İnternet üzerinden verilen hizmetler özellikle müşteriler yönünden daha bi hayli hızlı ve kaliteli işlem yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Yurtdışına yapılan kargo gönderimleri aracılığıyla bi hayli hızlı ve güvenli işlem yapılması sağlanmaktadır. Uzun senelerdır bu alanda hizmet vermeye devam eden firma kurumsal hizmet sağlamaktadır. Çok sayıda farklı hizmet seçeneği talep edilen her hizmetin profesyonel biçimde karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Müşteri hizmetleri sistemi ile üyelerine kesintisiz hizmet vermektedir. Kargo gönderimlerini talep etmek isteyenler şirketin sitesi üzerinden yapacakları işlemler aracılığıyla kısa bir sürede istedikleri işlemleri basit bir şekilde yapabilirler. Taşımacılık ve kurumsal kargo hizmetleri üzerine çalışmalarını sürdüren firma yeterli kapasitesi ile her talebi en kısa zaman zarfında karşılamaktadır.

Özellikle kargo gönderimlerinin daha güvenli biçimde yapılması adına kurumsal hizmet sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri üzerinden hizmet almak istenildiği her durumda iletişim bilgileri üzerinden basit bir şekilde ulaşım sağlanabilir.

Hızlı Kurye Hizmeti

Özellikle daha kısa zaman zarfında gönderim yapmak isteyenler için bi hayli hızlı kurye hizmeti sağlamaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı yapılan gönderimler verilen süreler içinde teslim edilmektedir. Firma kurumsal çalışmaları ile müşteri tatminiyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Online ortamda yapılan işlemler aracılığıyla özellikle kullanıcılar yönünden merak edilen her türlü hususta detaylı bilgi edilmesi sağlanmaktadır. Kargo fiyat aralıkları hususunda bilgi sahibi olmak isteyenler yapacakları işlemler neticesinde şirketin sunmuş olduğu en uygun fiyat seçenekleri üzerinden gönderim olanağı elde edebilirler.

Depolama Hizmeti

Gerekli olması durumunda özellikle depolama hizmeti ile ürünlerin güvenli bir biçimde saklanmasına imkan sağlamaktadır. Bu nedenle yapılacak olan çalışmalarda şirketin sonmuş olduğu hizmet seçenekleri içinde bulunan depolama hizmetinden yararlanılarak gerekli olan süre boyunca depolama işlemi yapılabilir. Güvenli mekanlarda yapılan depolama işlemleri herhangi bir sorun yetaptan ürünlerin saklanmasını sağlar.

Toplu Dağıtım

Firma toplu sevkiyat hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanında özellikle ihtiyaç duyulduğu her durumda toplu olarak yapılacak sevkiyat işlemleri hususunda profesyonel yardım alınması sağlanmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar aracılığıyla ihtiyaç duyduğu her durumda daha kısa zaman zarfında geri dönüş elde edilebilir. Broşür, dergi ve birden fazla farklı seçenek üzerinden yapılacak olan toplu sevkiyatlar için profesyonel biçimde çalışma yapılmaktadır.

Global Kargo’nun genel müdürlüğünün telefon numarası, faks, adres ve mail bilgileriyle; müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Global Kargo ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz poblemleri giderebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Global Kargo ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Global Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası
0 212 655 67 66

Global Kargo Genel Müdürlük Faks Numarası
0 212 655 68 05

Global Kargo Genel Müdürlük Mail Adresi
info@igc.com.tr

Global Kargo Adres
Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:17/A Güneşli İstanbul

Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 03 92

Global Kargo Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
musterihizmetleri@igc.com.tr

Arama Kelimeleri: global kargo çağrı merkezi, global kargo iletişim, global kargo müşteri hizmetleri, global kargo telefon numarası, global kargo şikayet hattı, global kargo genel müdürlük, global kargo şikayetvar, global kargo irtibat tel

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu