Müşteri Hizmetleri

GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri
4.9

Gittigidiyor Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan Gittigidiyor müşteri temsilcisine direk bağlanarak görüşme yapabilir, poblemlerinıza çözüm bulacaksınızdır. Gittigidiyor müşteri hizmetleri sizlere 7/24 hizmet vererek yaşamış olduğunuz sorunlara anında yardımcı olabilmektedir. Gittigidiyor ile yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün gelmemesi, hatalı ürün gelmesi, ürünün kırık biçimde gelmesi gibi sorunlarda müşteri temsilcine ulaşarak konu ile ilgili görüşme sağlayabilirsiniz.

.wp-review-74.review-wrapper{width:100%;overflow:hidden;}
.wp-review-74.review-wrapper, .wp-review-74 .review-title, .wp-review-74 .review-desc p, .wp-review-74 .reviewed-item p{color:#fff;}
.wp-review-74 .review-title{padding-top:15px;font-weight:bold;}
.wp-review-74 .review-links a{color:#FFCA00;}
.wp-review-74 .review-links a:hover{background:#FFCA00;color:#fff;}
.wp-review-74 .review-list li, .wp-review-74.review-wrapper{background:#151515;}
.wp-review-74 .review-title, .wp-review-74 .review-list li:nth-child(2n),
.wp-review-74 .wpr-user-features-rating .user-review-title{background:#151515;}
.wp-review-74.review-wrapper, .wp-review-74 .review-title, .wp-review-74 .review-list li, .wp-review-74 .review-list li:last-child, .wp-review-74 .user-review-area, .wp-review-74 .reviewed-item, .wp-review-74 .review-links, .wp-review-74 .wpr-user-features-rating{border-color:#151515;}
.wp-review-74 .wpr-rating-accept-btn{background:#FFCA00;}
.wp-review-74.review-wrapper .user-review-title{color:inherit;}

Gittigidiyor çağrı merkezi, Gittigidiyor iletişim, Gittigidiyor müşteri hizmetleri, Gittigidiyor telefon numarası gibi konular ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız makalemizi okuyarak konu ile ilgili bilgi olabilirsiniz. Bu iletişim bilgilerinden Gittigidiyor müşteri hizmetleri ile kolay bir biçimde görüşebilirsiniz.

    1. Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
    2. Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma
    3. Gittigidiyor Çağrı Merkezi Numarası
    4. Gittigidiyor Telefon Numarası
    5. Gittigidiyor Şikayet Hattı

Gittigidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası son haftalarda birden çok kişi aracılığıyla çok fazla aranan bir numara. Sizlerde Gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası na bi hayli hızlıca bağlanmak istiyorsanız makalemizi okuyabilir gerekli adımları uygulayarak müşteri hizmetlerine bi hayli hızlıca bağlanabilirsiniz.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

GittiGidiyor satıcıları ve alıcıları bir araya getiren Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret platformudur. Bir eBay şirketi olan GittiGidiyor’da satıcıların listeledikleri ürünler güvenli bir biçimde alıcılara ulaştırmaktadır.

Unutulmamalıdır ki GittiGidiyor üzerinden aldığınız ürünleri farklı firmalar yahut şahıslar göndermektedir. Sizin ilk muhatabınız GittiGidiyor değil, satıcıdır. Bu nedenle ürün alımlarıyla alakalı poblemlerinız da ilk etapta satıcı ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Bunun için hesabım sayfasından satıcıya mesaj gönder sekmesini kullanmalısınız.

2001 senesinde yaşamımıza girmiş olun gittigidiyor da ortalama 12 milyon kullanıcı bulunmaktadır. Bu kadar aktif ticaretin döndüğü bir platformda da çeşitli poblemlerin çıkması bi hayli doğaldır.

İnternet ortamında çözemediğiniz poblemlerinız için GittiGidiyor’un çağrı merkezide mevcuttur.

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 3229 (05.04.2017 tarihinde telefon numarası güncellenmiştir.)

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri direk bağlanma ile Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri‘ne sorunsuz bir biçimde bağlanabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için aşağıdaki adımları eksiksiz bir biçimde tamamlayıp verilen süre içinde müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir.

GittiGidiyor Çağrı Merkezine Nasıl Bağlanılır? (VİP Destek Kodu Alma)
GittiGidiyor çağrı merkezi hafta içi saat 08.30 ile 17.00 içinde hizmet vermektedir. Bu zamanlar dışında VİP kodu almanız olabilecek değildir. GittiGidiyor çağrı merkezine bağlanabilmek için GittiGidiyor.com’da üyelik girişi yaptıktan sonra bu bağlantıya tıklamanız, ardından ‘Bizi Arayın’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Karşınıza 4 haneli VİP destek kodu gelecektir, bu kodu bir yere not edip sizlere verdiğimiz çağrı merkezi iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır, VİP Destek Kodu’nu tuşladıktan hemen sonra müşteri temsilcisi hatta bağlanacaktır. Aldığınız VİP Destek Kodu’nun süresi aldıktan en geç 15 dakikada sona ermektedir.

Gittigidiyor Çağrı Merkezi Numarası

Gittigidiyor çağrı merkezi numarası var mı? Gittigidiyor çağrı merkezi numarasına nasıl bağlanırım? Gibi sorulara yanıt arıyorsanız okumaya devam edebilirsiniz. Gittigidiyor’un 850’li çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi numiçinden Gittigidiyor’a ulaşarak bilgi almak istediğiniz konular için görüşme uygulayabilirsiniz.

Gittigidiyor müşteri hizmetleri yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm üretmek için yoğun çaba göstermektedir. Bu iletişim numaralarından sormak istediklerinizi rahatlıkla Gittigidiyor’a iletebilir ve poblemlerinızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Gittigidiyor Telefon Numarası

Gittigidiyor telefon numarası ile Gittigidiyor müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir ve sormak isteğiniz soruları sorabilirsiniz. Gittigidiyor telefon numarası var mı sorusu en fazla merak edilen sorulardan biri durumundadır. Gittigidiyor 0850 252 32 29 telefon numarası ile müşterilere hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük alış veriş sitelerinden birisi olan Gittigidiyor üyelerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlardan ulaştırarak en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ürün yelpazesini ve müşteri ağını her geçen gün genişleten Gittigidiyor, müşteri hizmetleri telefon numarası ile de sizlere her zaman hizmet vermektedir. Bu telefon numiçinden ürünler ve firmalar ile ilgili bilgi alabilir, siparişleriniz ile ilgili görüşebilir ve varsa şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Gittigidiyor Şikayet Hattı

Gittigidiyor şikayet hattı numarası ile şikayetlerinizi Gittigidiyor müşteri hizmetleri ile paylaşabilirsiniz. 0850 252 32 29 numaralı telefondan şikayetlerinizi Gittigidiyor’a ileterek poblemlerinıza çözüm arayabilirsiniz. Gittigidiyor şikayet hattı sizlere 7/24 hizmet vererek her türlü sorununuzda yanınızda olmaktadır. Müşteriler ürün aldıktan sonra olası bir kötü senaryoda şikayetlerini bi hayli hızlıca iletip problemlerinin en kısa bir sürede çözüme kavuşmasını istemektedirler. Bu doğrultuda Gittigidiyor şikayet hattı ile şikayetinizi Gittigidiyor müşteri temsilcisi ile paylaşabilir ve bi hayli hızlı çözüm için görüşme sağlayabilirsiniz.

Gittigidiyor ürünüm gelmedi, Gittigidiyor yanıltıcı ürün gönderildi, Gittigidiyor fazla para kesti gibi birden çok sorunda Gitttigidiyor şikayet hattında bağlanarak görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri en kısa bir sürede sorununuzla ilgilenerek sonuca varılmasını sağlayacaktır.

GittiGidiyor VİP Destek Kodu Al

Bazı durumlarda faks çekmeniz istenebilir.

GittiGidiyor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 32 29

GittiGidiyor İletişim Numarası
+90 (216) 687 02 98

GittiGidiyor Adres Bilgileri
My Office İş Mrkz. Çiğdem Sk. No: 1/14 Pk: 34746 Barbaros Mah. Ataşehir/İstanbul

GittiGidiyor’da yaşanan en büyük poblemleri başında, kargonun gelmemesi, hatalı yahut kusurlu ürün gönderimi, geç kargolama, adres detaylarının yanlış girilmesi, ödeme poblemleri ve kayıt olurken yaşanan sorunlar gelmektedir. Tüm bu sorunlar için GittiGidiyor müşteri hizmetleri sayfasından önceden yaşanmış poblemlerin açıklamalarını görebilir yahut GittiGidiyor yetkililerine mesaj atabilirsiniz.

GittiGidiyor İletişim Formu

Arama Kelimeleri: gittigidiyor iletişim bilgileri, gittigidiyor telefon no, gittigidiyor irtibat tel, gittigidiyor canlı destek, gittigidiyor müşteri temsilcisi, gittigidiyor şikayet hattı, gittigidiyor müşteri hizmetleri

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu