Başvurular

Giresun Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı 2022

Giresun Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Giresun Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Giresun Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Giresun Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 6 Kamu Personeli Alımı

Giresun Üniversitesi bünyesine İŞKUR üzerinden başvurularla 6 kişi minimum ilkokul mezun kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller Üniversitenin il ve ilçelerdeki Meslek Yüksekokullarında kaloriferci olarak görevlendirilecekler. Alınacak bireyler belirli süreli olarak çalıştırılacaklar.

İŞKUR ile Kaloriferci Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları ile alınacak kaloriferci personel adaylarının minimum ilkokul mezunu olmaları, 18 yaşını tamamlamış olmaları, kamusal haklardan yoksun bırakılmamış olmaları, mesleğini yapmasına engel sağlık sorunu olmaması, askerliğini yapmış olması, adayların sosyal güvenlik kurumlarından emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almaması gibi genel şartları bulunmaktadır.

Ayrıca kaloriferci adaylarının MEB aracılığıyla verilmiş Kalorifer Ateşçisi Katı Yakıtlı sertifikası olması,

Adayların başvuru yapacakları ilçe sınırları içinde son altı ay ikamet etmesi şartı bulunmaktadır.

Kaloriferci Alınacak Meslek Yüksekokulları

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna 1 kişi kamu işçi alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00006290194 olarak açıklamaldu.

Espiye Meslek Yüksekokuluna 1 kişi işçi alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00006290169 olarak yayınlandı.

Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokuluna alımı yapılacak 1 kişi için İŞKUR iş ilan numarası 00006290235 olarak yayınlandı.

Şebinkarahisar Yerleşkesi bünyesine 2 kamu personeli alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00006290244 olarak yayınlandı.

Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokuluna alınacak 1 kişi personel adaylarının başvurularını yapabilmeleri için İŞKUR ilan numarası 00006290298 olarak yayınlandı.

İŞKUR üzerinden başvurular bugün başladı

Başvuru yapmak isteyen ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar için başvurular bugün başladı ve 24 Eylül 2021 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Başvurular sonrasında 01 Ekim 2021 tarihinde Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonunda kura çekim işlemleri yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu