Bilgi Arşivi

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

2017 senesinde temelleri atılan hastane 3 yıllık bir inşa zamanının sonrasında 2020 senesinin Eylül ayında kademeleri olarak hizmete girmiştir. Başlarda Prof. Dr. A. ilhan Özdemir devlet hastanesi ile ortak olarak faaliyet gösteren kurum, 2021 tarihinde ise Giresun Üniversitesi Giresun Eğitim ve Araştırma hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

30 farklı branşta 100’e yakın akademik üyesi ve 50 uzman hekimi ile sağlık hizmeti sağlamaktadır.  350 yatak kapasitesi bulunan kurumda bunun bunun yanında 1574 sağlık çalışanı ile Giresun ilinin en büyük hastanesidir. Son teknoloji donanımı ile tıbbın tüm olanaklarını halka sunan hastane hizmet değerini her geçen gün arttırmaktadır.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş BaşvurusuGiresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum üniversite hastanesi statüsüne sahip olup yapacağı personel ve işçi alımlarını kamu kurumu mevzuatlarına göre gerçekleştirmektedir.

Sürekli işçi alımları üniversite rektörlüğü üzerinden ve 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamı içinde gerçekleştirilmektedir.

Sözleşmeli personel alımları için ise aynı kanunun 4/B maddesi esas alınmaktadır. Bu bağlamda başvuru dönemlerinden önce alakalı maddeleri okuyarak bilgi sahibi olabilir ve aranan şartları yerine getirip getirmediğinizi öğrenebilirsiniz.

Kurum adı altında yapılacak personel alım ilanları ilan.gov.tr, resmi gazete ve İŞKUR aracılığı ile yayınlanmaktadır. Aynı zamanda üniversitenin açıklamalar kısmını da takip ederek yayımlanan iş ilanlarından basit bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

657 sayılı Kanunun 4/D ve 4/B maddeleri gereğince anlaşmali yahut kadrolu olarak yapılacak personel alımlarında bazı pozisyonlar için adaylardan KPSS puanı istenmektedir. İstenen puanın türü iş başvurusu yapılacak pozisyona göre değişiklik göstermektedir.

Daha detaylı bilgi ve açıklamalar kısmı için bu link üzerinden hastanenin resmî web adresine varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu