Müşteri Hizmetleri

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gillette, 1895 senesinde Amerika’da kurulmuş tıraş bıçağı ürünleri üretip satılmasını sağlayan bir firmadır. Dünyaca tanınan bir marka olan Gillette, sektörünün öncüsü ve en gözde markası haline gelmiştir. Kaliteli ürünleri, kullanıcı dostu ürünleri ile bi hayli fazla tercih edilmektedir. Gillette, P&G şifrketi ile birleşmesi neticesinde dünyanın en büyük kişisel bakım ve koruyucu ürünleri niteliğini taşımaktadır.

Günümüzde satışı yapılan Gillette ürünleri şu biçimdedir; Venus Embrace, Good News!, Mach3 Turbo, Mach3 Turbo Champion, Venus Divine, M3Power, Mach 3 Power Nitro, Venus Vibrance, Mach3, Blue II. Gillette ürün grupları ise şu biçimdedir; Tıraş Makineleri, Şekillendiriciler ve Bıçaklar Fusion5™ Tıraş Makineleri Mach3 Tıraş Makineleri Body Tıraş Makineleri Kullan-At Tıraş Bıçakları Yedek Başlıklar Şekillendiriciler Tüm Tıraş Makineleri Tıraş Öncesi ve Tıraş Sonrası Ürünleri Tıraş Jelleri ve Köpükleri Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri.

Gillette’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak Gilllette ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Gillette Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 220 09 11

Arama Kelimeleri: gillette iletişim bilgileri, gillette telefon no, gillette irtibat tel, gillette canlı destek, gillette müşteri temsilcisi, gillette şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu