Başvurular

GİB 58 Sözleşmeli Kamu personeli alımı başvuruları 5-16 Nisan 2022

GİB 58 Sözleşmeli Kamu personeli alımı başvuruları 5-16 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde GİB 58 Sözleşmeli Kamu personeli alımı başvuruları 5-16 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. GİB 58 Sözleşmeli Kamu personeli alımı başvuruları 5-16 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

GİB 58 Sözleşmeli Kamu personeli alımı başvuruları 5-16 Nisan

Gelir İdaresi Başkanlığı anlaşmali kamu personeli alımı için ilana çıkmıştı. GİB 58 kişilik kadrosuna başvurular 5 Nisan 2021 tarihinde ekranlara gelecek olup 16 Nisan 2021 tarihinde sona erecek. Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak alım yaşanacaktir.

Başvurular 5 Nisan Pazartesi ve 16 Nisan 2021 saat 17:30 kadar yapılması isteniyor. Adaylar gib.sınav.gov.tr online sınav sistemi üzerinde form doldurularak yapılacak. Sadece 1 alıma başvuru hakkı yer alıyor.

Sözlü sınav 24 Mayıs 2021 tarihi ile 4 Haziran 2021 tarihleri içinde Ankara şehrinde yapılacak. Başvuru süresi içinde başvuru yapılması önem arz ediyor.

Adaylar Yükseköğretim Kurumları 4 yıllık düzeyinde eğitim veren kılavuz içinde gösterilen bölümü mezunları başvuru yapacaktır.

gib-ana-bina.jpg

Yazılım koordinatörü, kıdemli yazılımcı, uzman yazılımcı, yazılımcı kademe 1, yazılımcı kademe 2, kıdemli bilişim ağları mimarı, bilişim ağları yöneticisi, bilişim ağları ve siber güvenlik uzmanı, kıdemli bilişim sistemleri mimarı, kıdemli bilişim sistemleri yöneticisi, bilişim sistemleri uzmanı, bilişim sistemleri programcısı, bilişim teknik destek uzmanı, uzman veri tabanı yöneticisi, veri tabanı yöneticisi olarak alım yapılacak.

Bu ilan neticelendiğı zaman iş ilanları kariyer üst düzeyde alım yapmış olacak. Başvuru yapacak adaylar önümüzdeki haftayı ve süreyi dikkate alması gerekiyor. Ortalama maaş olarak 11 bin TL olarak açıklanmıştır. Her unvana göre anlaşma fiyatının 2 katından başlayarak 6 katına kadar maaş ödemesi yapılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu