Başvurular

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Getir Güncel Londra İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Getir Güncel Londra İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Getir Güncel Londra İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Yurtdışına açılmak isteyenlere Getir’den süper fırsat! Birçok alandan alım yapılıyor! Türkiye’de açıldığında bu yana yapmış olduğu büyük yükselişin sonrasında Getir yaptığı yatırımlar aracılığıyla hizmetlerini  genişleterek yurtdışında da hizmete başladı. Bu çerçevede Getir Güncel Londra iş başvurusu olanağı sağlamaktadır. Dünya’nın en büyük şirketlerinin dikkatini çeken Getir Hollanda gibi daha birden çok ülkede hızla yayılmaya sürdürmekte.Online market teslimat uygulaması girişimi Getir‘in yurtdışı büyüme macerası, Avrupa ağını Londra’dan sonra Paris, Amsterdam ve Berlin ile genişletiyor. 

Yurtdışı çalışma olanaklarını araştıranlarında bildiği gibi, istihdama içinde en iyi olanakları sunan Getir ülkemizden yapılan başvurularına öncelik vermektedir. Depolarında depo elemanı ve motorlu kurye elemanı olarak çalışabilirsiniz. Getir Yurtdışı işlerinde istihdam olmayı, çalışmayı düşünenlerin neler yapması gerekli nasıl başvuruda bulunulur gibi sorularının geniş bir şekilde yanıtlarını makalemizden öğrenebileceksiniz. Franchise ile Türkiye’de büyümekte olan, yurt dışı pazarında güçlenen Türkiye’nin teknoloji girişimi Getir, ilk yurtdışı açılımını Londra ile yapmıştı. Teslimat uygulaması Getir’in değeri 800 milyon doları aştı. Getir, ‘Unicorn’ olma yolunda ilerliyor. Türkiye’nin yeni Unicorn adayı “Getir” Londra’da. İngiltere pazarına da giriş yapan Getir, büyük bir başarıya imza atmayı başardı. Dünyanın değişik mekanlarinde şubeler açılırken personel alımları da hız kazanıyor. Yurtdışına açılmak ve Getir bünyesine dahil olmak isteyen vatandaşlar için Getir‘e başvuru detayları…

Getir Güncel İş İlanları

İlk olarak Londra’da, sonrasında Paris ve Berlin’de hizmete başlayan Getir’e personel alımları sürdürmekte. Yurtdışına açılmak ve orada çalışmak isteyenlerin yoğun ilgisini çeken ilanlar yayımlanmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılıyor? Milli gururumuz getir bugün 7,5 milyar dolara değere ulaşmıştır. Getir şifrketinda hangi pozisyonlarda işe alım yapılıyor? çalışabileceğiniz pozisyonlar siz değerli okurlarımız için anlattık. Getir şifrketinda da bir çok konumda personel alımı yapılmaktadır. Uygun olduğunuzu düşündüğünüz konum için başvuru yapmanızı gereklidir.

Muhasebe Uzmanı

Müşteri Hizmetleri Operasyon

Kiralama Yöneticisi

Filo Yöneticisi / Yönetmeni

Satış Muhasebe Ekip Lideri

Bayi İlişkileri Uzman

Eğitim Uzmanı

Sürüş Güvenliği Uzmanı

Kurye

Motokurye pozisyonları bulunmaktadır.

Yukarıda dile getirdiğimiz iş ilanlarından size uygun bulunan açık pozisyonlara başvurabilirsiniz. Tabiki her firmada olduğu gibi pozisyonlar için  yapılan başvurularda, birtakım aranan genel şartlar mevcuttur. Genel nitelikleri karşılıyorsanız sizde başvuru uygulayabilirsiniz.

Lise yahut Üniversite mezunu olan, İngilizce diline egemen olan, Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilen, Çalışma dostlarıyla uyum içinde olabilen bireyler aranmaktadır.

GETİR İŞ BAŞVURULARI NASIL YAPILIYOR?

Sık sık personel alımı yapan Getir’e başvurular Kariyer net, LinkedIn yahut Getir Global üzerinden yapılmaktadır. Getir Global’de Amsterdam’dan, Türkiye ve diğer yerlerdeki tüm Getir ilanları bulunabiliyor. Siteden açık pozisyonların takip edilmesi, şartların geniş bir şekilde bir biçimde okunması ve sonrasında çıkacak başvuru formuna gerekli bilgilerin yazılması gerekiyor. Getir Global Getir Güncel Londra İş Başvurusu alım sayfası için TIKLAYINIZ.

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu