Başvurular

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Getir Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Getir; 2015 senesinde kurulmuş bir olan Türk girişimidir. Mobil uygulaması aracılığıyla üyelerine, restoranlarda yemek teslimatları için kurye hizmetinin bunun yanında, market ürünleri için isteğe bağlı teslimat hizmeti sağlamaktadır. ” Getir de getirelim ” ve ” Getir Bi Mutluluk ” sloganlarıyla iş yaşamına başlayan firma kurulduğu günden bu yana büyümesine sürdürmektedir. Bünyesinde sayısız eleman barındıran firma bu çalışanlara ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı gerçekleştirmektedir. Getir aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvurusu formu gibi detaylar haberimizin detay kısmında.

Getir’de Çalışan Personel, Eleman, Kurye Maaşları 2021

Getir bünyesinde birden çok değişik pozisyonda çalışanlar bulunmaktadır. Firma bünyesinde part time işilanları olduğu gibi full time iş ilanlarıda bulunmaktadır. Part time çalışarak ek gelir elde edebilir yada tam zamanlı çalışarak yeni bir kariyer uygulayabilirsiniz. Getir’de çalışan personel, eleman ve kurye maaşları değişiklik göstermektedir. Personeller asgari ücret alırken evlere servis yapan kuryeler maaş+bahşiş sistemi üzerinden maaş almaktadırlar. Bu nedenle gelirleri daha fazladır.

Getir Personel, Eleman, Şoför ve Kurye Alımı 2021

Getir üyelerine daha iyi ve bi hayli hızlı hizmet vermek adına, faaliyette olduğu İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara şehirlerine ek olarak Türkiye’nin diğer illerindede yeni şubeler açmak istemektedir. Ayrıca yurtdışı çalışmaları kapsamı içinde yakın günlerde farklı ülkelerde hizmet vermeye başlayacağı bilinmektedir. Bu bağlamda çok sayıda yeni personel alımı ve eleman alımı yapmayı planlamaktadır.

Getir Güncel İş İlanları 2021

Getir de Getirelim uygulaması bünyesinde çalışmak isteyen bireyler için güncel bir şekilde yapımlanmış iş ilanları içinde; moto kurye, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, part time eleman, depo sorumlusu, hesap yöneticisi, araçlı kurye, filo yöneticisi, şoför, yazılımcı, avukat asistanı, bayi genişleme ve emlak geliştirme uzmanı, muhasebe uzmanı, bayi yöneticisi, depo elemanı, bölge satış uzmanı, müşteri hizmetleri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve boş pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Getir İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Getir bünyesinde çalışmak isteyen bireyler aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki aracılığı ile güncel iş ilanlarını görebilir ve başvurularını yapabilirler. Yapacağınız iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı aracılığıyla geniş bir şekilde olarak incelenmektedir. İK departmanının size ulaşabilmesi ve başvurunuzu onaylaması için başvuru formunu eksiksiz doldurmayı unutmayınız. Diğer iş ilanlarımıza göz atmak isteğe göre BURAYA tıklayabilirsiniz.

Getir iş başvurusu formu doldurmak için TIKLAYIN

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

TrendyolGo

A101 Market iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız..

Migros İş İlanları 2021 – İş Başvurusu Formu

Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu