İnternet

Getcontact Nedir

Getcontact Nedir, faydalı bilgiler bölümümüzde Getcontact Nedir ile alakalı detayları verelim istedik.. Getcontact Nedir arayışınızın yanıtları makalemizde.. 

Getcontact Nedir

  • 1 Getcontact nedir?
  • 2 Getcontact ücretli mi güvenilir mi?

Son zamanlarda tiktok, youtube ve daha birden çok yerde Getcontact reklamları ile karşılaşmışsınızdır. Reklamları bi hayli gülünç olan uygulama seneler öncesinde yine viral olmuştu. Yaptığı reklamlar aracılığıyla tekrardan gündeme gelen Getcontact uygulaması başka rehberlerde nasıl kayıtlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz bir uygulamadır. Birçok kullanıcı ”Getcontact kim nasıl kaydetmiş nasıl kullanılır?’ sorusunu düşünüyor. İşte Getcontact nedir, nasıl kullanılır sorularının açıklaması.

Getcontact nedir?

Getcontact uygulamasının en belirgin özelliği, sizin başkalarının rehberinde nasıl kayıtlı olduğunuzu göstermesidir. Yeni bir özellik daha gelen uygulama bi hayli dikkat çekti. Messenger özelliği aracılığıyla tekrar gündem olan Getcontact, arayan birinin kimliğini, bireylerinizde kayıtlı olmasa bile öğrenmenize olanak sağlamaktadır. Bu uygulama üzerinden rahatsız eden aramaları önüne geçer ve yalnızca tercih ettiğiniz bireylerin sizinle iletişim kurmasına olanak sağlarsınız.

Getcontact uygulamasının indirilme sayısına bakacak olursak tüm dünya çapında 120 milyondan fazla indirilmiştir. Bu bir hayli önemli rakamdır. Uygulamanın bi hayli fazla kullanıldığı manasına gelmektedir.

Getcontact ücretli mi güvenilir mi?

Getcontact uygulaması aracılığıyla yapılan açıklama şu biçimde; ”Ücretsiz kullanabileceğiniz, uçtan uca şifrelenmiş ve gizliliği arttırılmış sohbetler ile dostlarınız ve aileniz ile her zaman güvenli iletişim kurun. Getcontact Messenger her zaman ücretsizdir. Herhangi bir abonelik planı satın almanız gerekmez. Dünyanın neresinde olursa olsun, tüm Getcontact kullanıcılarını ücretsiz arayın. Uluslararası arama ücreti ödemeyin.”

Uygulamanın android sürümünü buradan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu