Müşteri Hizmetleri

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları ile alakalı bilgiler paylaştık. Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları yazımızın detayları..

Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

Gerçeğin Peşinde çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Gerçeğin Peşinde Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Gündüz kuşağının en fazla konuşulan ve en fazla bi hayli beğeni alan programlarından birisi olan Gerçeğin Peşinde programının sunuculuğunu ünlü sunucu Serap Ezgü yapmaktadır. 2017 senesinin mayıs ayından bu yana TV8 ekranlarında başlayan Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün saat 17.00’da seyredenleriyle buluşmaktadır. Gerçeğin Peşinde programı yardıma ihtiyacı olan bireylerin umudu olmaya, çaresizliklerine çare getirmek için çalışıyor.

Televizyonların unutulmaz isimleri ve reality show programlarının öncüsü olarak anılan Serap Ezgü; Gerçeğin Peşinde programında kayıp bireyler, çocuklar, faili meçhul cinayetler, çözülemeyen gizemli olaylar konu alınmaktadır. Serap Ezgü’nün profesyonel ekibi tüm olaylar için ayrı ayrı olarak detaylı bir biçimde araştırmalar yaparak  hadiselerin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca programa özel cinayet uzman kişilerı konuk olmakta, hadiselerin aydınlanması için çaba göstermektedir.

Gerçeğin Peşinde Çağrı Merkezi Whatsapp İletişim İhbar Numarası

Günümüzde gizemli olan birden çok olay yaşanmaktadır. Bu hadiseleri açığa kavuşturabilmek adına bütün olanakları kullanmayı amacı olan gerçeğin peşinde sizlerin desteği ile yayınlarını devam ettirmektedir. Büyük bir seyirci kitlesine sahip olan program her geçen gün birbirinden enteresan konuları konu alıyor.

Gerçeğin peşinde programı büyük bir beğeni ile takip edilmektedir. Bu programa bağlanmak veya katılmak için sizlerle paylaştığımız iletişim whatsapp ihbar numarası üzerinden canlı yayına bağlanabilir veya programda yer alabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde programının 0542’li bir telefonla ihbar hattı ve bunun yanı sıra Whatsapp ihbar hattı bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla aydınlanmasını istediğiniz başınızdan geçen bir olayı bildirebilir, yardım isteyebilirsiniz. Eğer programda işlenen bir konu ile alakalı bir bilgi sahibi iseniz bu hat üzerinden ihbarlarınızı yapabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Programına Katılma Başvuru Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Mail Adresi
Gerçeğin Peşinde programının aktif mail adresi halen yayınlanmamıştır.

Eğer canlı yayına telefon aracılığıyla katılmak istiyorsanız, yayın saatleri içinde arayınız.

Arama Kelimeleri: gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde canlı destek, gerçeğin peşinde müşteri temsilcisi, gerçeğin peşinde şikayet hattı, serap ezgü iletişim, serap ezgü telefonu, gerçeğin peşinde ihbar hattı, gerçeğin peşinde whatsapp iletişin numarası, gerçeğin peşinde whatsapp ihbar hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu