Müşteri Hizmetleri

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

General Mobile çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde General Mobile müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden General Mobile şikayet hattına ulaşabilirsiniz. General Mobile müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

General Mobile, 2005 senesinde ABD’de kurulmuş mobil cihaz üretim ve geliştirme sektöründe hizmet veren Türk şifrketidır. Firma, 2006 senesinden bu yana mobil cihazlar üretip satışını gerçekleştirmektedir. İlk başlarda çift sim kartlı telefonlar ile tanınan General Mobile markası, 2.5 milyon adet sattığı “General Mobile Discovery” modeli ile günümüzde en fazla bilinen mobil cihaz markalarından birisi olmuştur.

2015 senesinde Google ile yaptığı anlaşma neticesinde Android One platformuna ortak şirket olmuştur. Bunun yanında One kategorisinde ürettiği cihazlar Android’in en güncel versiyonunu kullanmaktadır. Ayrıca General Mobile, Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığı anlaşma üzerine Fatih Projesi’nde kullanılan tabletlerin üretim ve sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

General Mobile Çağrı Merkezi Numarası

Uluslararası bir marka olma düşüncesiyle, en yeni teknolojileri bir araya getirerek üretilen General Mobile Türkiye’ de en fazla tercih edilen 3 telefon markasından biri olmuştur. Geniş müşteri kitlesine ulaşarak ve uzun vadeli adımlar atarak güven kazanmış ve en iyisi olmak için büyük bir emek vermiştir. Ayrıca da ulaştığı müşterilere satış yapmakla kalmamış ardından servis merkezlerinde üyelerinin yaşadıkları her soruna 24 saat içinde çözüm bulabilmek için özveride bulunmuşlardır. Yaşadığınız herhangi bir sorunda çağrı merkezlerini arayarak anında çözüm bulabileceğiniz iletişim olanakları mevcuttur. Pazartesi-Cuma arası 08:30 ile 18:30 saatleri içinde 0850 955 15 15 ‘i arayarak istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. General Mobile çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

General Mobile Müşteri Hizmetleri Numarası

General Mobile ülkeler arası bir düzeyde marka olmayı hedeflemiştir. Kısa bir süre de bir çok müşteriye ulaşmış ve onların tatminiyetini her şeyin üzerinde tutmuştur. Ülkenin 4 bir yanında servis merkezleri bulunmakta ve bu merkezlerde üyelerine her türlü hizmeti sağlamaktadır. Size en yakın servis hizmetleri bilgisi almak için 0850 955 15 15 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi General Mobilemüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

General Mobile Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Geniş hafızası, teknolojiye uyumu, ekonomik olması gibi müşteriyi çeken birden çok özelliği ile General Mobile Türkiye’nin en markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.  Her zaman arayabilir veya [email protected] e-posta adresinden mail gönderebilirsiniz. En kısa bir sürede sorununuza çözüm bulmak için büyük bir özveri gösterirler. Size ürününüz ile alakalı yapacakları her işlem ile ilgili bilgi verirler. Hatta arayıp bir konu danıştığınız da gerekli durumlarda sizi kendileri ararlar. Müşteri kitlesi büyüdüğü için General Mobile müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

General Mobile Şikayet Hattı

General Mobile ürünleri ile ilgili geniş bilgiye, fiyat bilgisine, servise gönderdiğiniz ürünlerin son durumu ile alakalı bilgilere generalmobile.com adresinden varabilirsiniz. Sizin ürünlerden tatmin kalmanız için çok çaba gösteriyorlar. Lakin bir şikayetiniz olduğu zaman çağrı merkezlerini arayarak veya mail atarak sorununuzu paylaşabilirsiniz.  En kısa bir sürede sorununuzun giderilmesi için yapılması gereken her şey yapılır. Şikayet ve önerileriniz ışığında size daha iyi bir hizmet vererek müşteri tatminiyeti sağlanır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan General Mobile müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri General Mobileşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

General Mobile’ın 212’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla cihazınız ile alakalı yaşadığınız problem ve sorunlar ile ilgili destek isteyebilir, size en yakın General Mobile satış noktasını ve teknik servis noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. General Mobile’ın bir Whatsapp destek numrası bulunmaktadır. Whatsapp aracılığıyla da destek alabilir, poblemlerinıza yanıt bulacaksınızdır. Ayrıca aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla canlı destek formuna ulaşabilir canlı olarak destek alabilirsiniz.

General Mobile Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 955 15 15

General Mobile Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0553 507 18 18

General Mobile Canlı Destek

Arama Kelimeleri: general mobile iletişim bilgileri, general mobile telefon no, general mobile irtibat tel, general mobile canlı destek, general mobile müşteri temsilcisi, general mobile şikayet hattı, general mobile müşteri hizmetleri numarası, general mobile çağrı merkezi numarası, general mobile iletişim numarası, general mobile çağrı merkezi, general mobile müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu