Başvurular

Gençlik Spor Bakanlığı 350 Yeni Kamu Personeli Alımı(13 Eylül Son) 2022

Gençlik Spor Bakanlığı 350 Yeni Kamu Personeli Alımı(13 Eylül Son) 2022, iş başvuruları bölümünde Gençlik Spor Bakanlığı 350 Yeni Kamu Personeli Alımı(13 Eylül Son) ile ilgili bilgi aktaracağız. Gençlik Spor Bakanlığı 350 Yeni Kamu Personeli Alımı(13 Eylül Son) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Gençlik Spor Bakanlığı 350 Yeni Kamu Personeli Alımı(13 Eylül Son)

Gençlik Spor Bakanlığı 350 yeni kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR üzerinden paylaşılan ilana göre Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine 350 adet kamu personelinin alınacağı altı çizildi. Başvuru yapacaklar için başvuru şartları, başvuru şekli ve ilana ilişkin tüm detaylar haberimizin detay kısmında.

Başvuru yapacak adaylar için aranan şartlar içinde KPSS puan şartının olmadığı altı çizildi. Spor uzmanı ve antrenör alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Başvuru yapacaklar için genel ve özel şartlar

Başvuru yapacak bireylerin herhangi bir yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olması ve kamusal haklarından mahrum olan adayların ilana başvuru yapamayacağı altı çizildi.

Adaylar için ek olarak 18 yaşından büyük, 60 yaşından ufak adaylar ve sosyal güvenlik kurumların herhangi birinden emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olma şartları aranıyor.

Başvuruda adaylar için tam zamanlı çalışmasına engel halinin bulunmaması, olimpiyat yahut paralimpik veya deaflimpik oyunlarında sporcu olarak çalışabilme, minimum 15 defa milli sporcu olma ve minimum 7 kere ülkeler arası yarışmalarda milli takım antrenörü olma aranan şartlar içinde.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuruda bulunacaklar için başvurular 31 Ağustos 2021 tarihi itibari ile alınmaya ekranlara gelecek olup en geç müracaatlar 13 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr web adresi üzerinden yalnızca online olarak yapılabilecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu