Başvurular

Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri

Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri

Gencallar Sabah Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Samsun ilimizde ufak bir mağaza olarak hizmet vermeye başlayan Gencallar, şimdilerde perakendecilik sektörünün ileri gelen kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Gencallar, sektörün ileri gelen yerli ve yabancı markalarını tüketici ile buluşturmaya sürdürmektedir. Zengin ürün çeşidi ile kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunan Gencallar, oldukça büyük beğeni alan taksitli satış sistemi aracılığıyla geniş kitlelere ulaşmıştır. Peki Gencallar mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Gencallar şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı detaylarını haberimizin devamında bulacaksınızdır.

Gencallar Açılış ve Kapanış Saati

Gencallar şubeleri her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Gencallar hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Gencallar çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda bulunmaktadır.

Gencallar Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Gencallar mağazaları sabahları saat 10:00’dan bu yana hizmet vermeye ve müşteri kabulüne başlamaktadır.

Gencallar Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Gencallar mağazaları akşam saat 22:00’de kapanmakta ve hizmet vermemektedir. Şubeler genelde kapanış saatinden, yarım saat öncesinde müşteri girişine kapatılmaktadır.

Gencallar Hafta Sonu Açık Mı : Gencallar yalnızca hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil bunun yanı sıra, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

Gencallar Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Gencallar, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı ve diğer günleri açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Gencallar Mağazaları; Samsun, İzmit, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Dudullu, Bağcılar, Zeytinburnu, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Gebze, Adapazarı, İstanbul, Axis konumlarında şubeleri bulunmaktadır. Bu makalemizde Gencallar Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

      Veli Danışma Merkezine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz      

      Ankara’da Evlere Ek iş Veren Firmalar      

      İzmir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar      

      Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      

      İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      

      Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar      

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu