Başvurular

Gemi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Gemi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Gemi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Gemi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Gemi Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Günümüzde arayanlar, sigortalı işim yok diyenler, dünyayı gezmek ve de bunun yanı sıra para kazanmak istiyorum diyenler için yolcu ve yük gemilerinde çalışmak kaçırılmayacak bir fırsat olarak öne çıkmakta. Sizde denizcilik sektöründe kariyer amacında olanler içinde yer alıyorsanız, güncel iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvurusu formu ve personel maaşları detayları haberimizin devamında yer almakta.

Yolcu ve Yük Gemisi Personel, Eleman Maaşları 2021

Yolcu gemileri ve Yük gemileri bünyesinde çalışan personel ve elemanlar, kariyerlerinde ilerledikçe çalıştıkları pozisyonlar ve aldıkları hemen hemen maaşları değişmekle birlikte en düşük 4.000 ve en yüksek 10.000 TL içinde maaş almaktadırlar. Yurt dışı yolcu gemilerinde çalışan personellerin maaşları dolar yahut euro üzerinden ödenmekle birlikte gittikleri bölgeler ve bahşişler göz önüne alındığında 2.000 dolar/euro ile 10.000 dolar/euro içinde değişmektedir. Bu ücretler firmalar içinde değişiklik gösterebilmektedir.

Yolcu ve Yük Gemisi Güncel İş İlanları 2021

Yolcu gemileri ve yük gemileri aracılığıyla en fazla aranılan personel iş ilanları içinde; Aşçı, aşçı yardımcısı, garson, komi, barmen, bulaşıkçı, çarkçı, römorkör, kaptan ve kaptan yardımcıları, makinacı, yağcı, kaynakçı, boyacı, elektrikçi, elektronikci, tesisatçı, miço, gemi adamı cüzdanı sahibi personeller gibi çok sayıda vasıflı, vasıfsız – bay bayan insanın başvuruda bulunabileceği kadro ve pozisyonlar yer almakta. Aynı zamanda tersanelerdede çok sayıda eleman ihtiyacı bulunmakta. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Yolcu ve Yük Gemisi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Yolcu ve Yük gemilerindeçalışmak istiyorum diyorsanız ve iş arıyorsanız yapmanız gereken bir kaç alternatif yol bulunmakta. Bunlardan birincisi kariyer siteleri üzerinden verilen gemi iş ilanlarını takip etmek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak, bir diğer seçenek gemilerin bağlı olduğu firmalara ingilizce hazırlamış olduğunuz CV’niz ile iş başvurusu yapmaktır. Aşağıda siz değerli okurlarımız için özenle araştırıp bulduğumuz bir kaç yolcu gemisi şifrketinın linklerini bulacaksınızdır. Unutmayin yolcu gemilerinde çalışmak için mutlaka ingilizce bilmelisiniz.

Yolcu Gemileri iş başvurusu için – Alternatif – Alternatif – Alternatif

YükGemileri iş başvurusu için – Alternatif – Alternatif

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu