Müşteri Hizmetleri

Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası yazımızın detayları..

Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gelin Evi, 2015 senesinden bu yana sabah kuşağında yayına giren bi hayli beğeni alan yarışma programlarından biri olma özelliğini taşır. Gelin Evi, Show TV ekranlarında haftaiçi her gün saat 13.00’da seyredenleriyle buluşmaktadır. Programa rağbet bi hayli fazladır, bunun bunun yanında çok izlenen yarışma programında her hafta 5 ayrı gelin, yarışmaktadır.

Gelin Evi programında gelinler; düğünlerini, kına gecelerini, nişanlarını, eşleri ile tanışma hikayelerini, evlerinin dekorasyonlarını, kıyafetlerini diğer yarışmacılara sergilemektedir. Her gün değişik bir yarışmacının evine giden yarışmacılar her gittikleri yerde oylama yapmaktadır. Haftanın birincisi olan yarışmacıya toplam 5 tam altın ve 5 bilezik ödül olarak verilecektir.

Gelin Evi yarışma programının ne yazık ki bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası yahut Gelin Evi Whatsapp hattı gibi numaraları bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir; yarışmaya katılım göstermek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Gelin Evi Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: gelin evi iletişim bilgileri, gelin evi telefon no, gelin evi irtibat tel, gelin evi canlı destek, gelin evi müşteri temsilcisi, gelin evi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu