Müşteri Hizmetleri

Gel Barışalım Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası

Gel Barışalım Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Gel Barışalım Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Gel Barışalım Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası yazımızın detayları..

Gel Barışalım Whatsapp ve Telefon İletişim Numarası

Kanal D ekranlarında seyirciyle bir araya gelen ve bir reality show olan Gel Barışalım programı ünlü oyuncu Asuman Dabak’ın sunumuyla evlerimize konuk oluyor. Sorunlu çiftleri barıştırmak anacıyla yayın hayatına başlayan program evlilik programlarının da yerini tutuyor.

Çiftlerin bunun yanında poblemleri olan diğer insanlarıda bir araya getirmeyi amacı olan program aracılığıyla ayrı kimse kalmayacak. İlginç hikayelerin ve büyük özlemlerin bulunduğu programda sunucu Asuman Dabak’a uzman psikolog eşlik edecek.

Gel Barışalım programına ulaşabileceğiniz 0212’li bir telefon numarası ve 0555’li bir Gel Barışalım WhatsApp iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla program ile irtibata geçebilir, programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Gel Barışalım Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 702 30 30

Gel Barışalım Whatsapp İletişim Numarası
0555 762 62 62

Arama Kelimeleri: gel barışalım iletişim bilgileri, gel barışalım telefon no, gel barışalım irtibat tel, gel barışalım canlı destek, gel barışalım müşteri temsilcisi, gel barışalım şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu