Bilgi Arşivi

Gek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Gek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Gek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Gek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Gek İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Gek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Gek bünyesine dahil olup Gek’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Gek işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Gek’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Gek yahut uzun adı ile Güney Ecza Koop 1987 senesinde kurulmuştur. Değişimin ve gelişimin sektördeki öncüsü olan Gek, Türkiye genelinde 2.100’den fazla Eczane ile çalışmaktadır.

400’e yakın çalışanı ve 140’tan fazla aracı ile ülkemizin büyük şehirlerinde faaliyet göstermektedir.

Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu içinde 327. sıraya yerleşen Gek, gün geçtikçe daha çok insanın yaşamına dokunmaktadır.

Gek İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuGek İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Gek İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güney Ecza Koop, gün geçtikçe daha çok Eczane ile iş ortaklığı kurması sebebiyle güncel olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir. iş ilanlarını kariyer.net adresi üzerinden yayımlayan Gek, bunun yanı sıra resmi web adresi üzerinde İş Başvuru Formu aracılığı ile işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresinde her gün binlerce insan iş sahibi olmaktadır. Güney Ecza Koop’ da daha çok personel adayına ulaşma amacı ile iş ilanlarını bu adreste yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Gek’te basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde size uygun bir iş ilanı bulamazsanız da Gek adı altında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarını siteye gitmeye gerek kalmadan, aşağıdaki tablodan basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Gek İş İlanları

Ülkemizin en büyük kuruluşları içinde bulunan Gek bu bağlamda personel adayları için bi hayli önemli kariyer fırsatları sunmakta. Sürekli olarak müşteri sayısını arttıran Gek’in personel ihtarcını karşılamak amacı ile açtığı ilanları kaçırmamak için sitemizi sürekli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Dağıtım Elemanı Gaziantep

Resmî web adresinde yayımlanan İş Başvuru Formunu doldurarak firma bünyesine genel başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu